Hana Kimura nie żyje

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 162

Smutne wiadomości napłynęły do nas z Japonii, gdzie w wieku 22 lat odeszła od nas Hana Kimura, japońska wrestlerka znana najlepiej z występów w federacji JWP Joshi Puroresu oraz World Wonder Ring Stardom. Pochodząca z Yokohamy zawodniczka, córka legendarnej joshi Kyoko Kimury, w trakcie swojej zaledwie czteroletniej kariery trzykrotnie zdobyła pasy drużynowe Stardom, wygrała również, w 2019 roku, turniej 5 Star GP.

Prócz występów ringowych Kimura znana była również jako jedna z bohaterek realizowanego przez Netflix reality show "Terrace House: Tokyo 2019-2020". Jej występ w programie (w szczególności wyemitowana w marcu kłótnia z innym uczestnikiem, komikiem Kaiem Kobayashim), nie spotkał się niestety z ciepłym przyjęciem widzów - w ostatnich miesiącach zawodniczka stała się obiektem brutalnych ataków części fanów. To właśnie one stały się przyczyną jej (udanej) próby samobójczej, poprzedzonej listem pożegnalnym opublikowanym na Instagramie:

Prawie sto szczerych komentarzy każdego dnia. Nie mogę zaprzeczyć, że mnie raniły. "Umrzyj", "jesteś obrzydliwa", "powinnaś zniknąć", wierzyłam w to wszystko bardziej niż wy. Dziękuję, Mamo, że dałaś mi dar życia. Przez całe życie chciałam tylko być kochana. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali. Kocham was wszystkich. Przepraszam za to, że jestem słaba.(...)Do widzenia. Kocham was, bawcie się i żyjcie długo. Przepraszam.

Redakcja Wrestling.pl składa najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom zmarłej.

Hana Kimura

dodane przez Christian Jensen (Kcramsib) w dniu: 25-05-2020 00:16:00

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

słaba płeć :D ...

napisane przez Antenelles w dniu : 25-05-2020

Co za popierdolonych czasów doczekaliśmy, że młoda, dorosła kobieta popełnia samobójstwo, bo doznała hejtu ze strony ciągu znaczków z ekranu monitora (bo każdego normalnego człowieka, opinia anonimowych osób z sieci powinna centralnie jebać). Strasznie słaba psychicznie jest ta obecna e-Generacja, tym bardziej że nie jest to jednostkowy przypadek.
Szkoda dziewczyny. Całe życie miała przed sobą :(

napisane przez -Raven- w dniu : 25-05-2020

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy