Znamy rywala Angle'a na WrestleManii, sensacyjny powrót Divy

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 96

Na ostatnim Raw Kurt Angle ujawnił, z kim zmierzy się w swojej pożegnalnej walce na WrestleManii. Wbrew przewidywaniom nie będą to ani John Cena, ani Samoa Joe, ani Shelton Benjamin, tylko... Baron Corbin. Decyzja ta wywołała duże niezadowolenie wśród fanów, którzy nie uważają Corbina za godnego przeciwnika dla mistrza olimpijskiego z Atlanty.

Beth Phoenix dosyć sensacyjnie ogłosiła powrót do wrestlingu i przywrócenie tag teamu The Divas of Doom, który tworzyła wraz z Natalyą w latach 2011-2012. Obie panie chcą pojedynku na WrestleManii o pasy drużynowe kobiet, rzucając jednocześnie wyzwanie The Boss 'N' Hug Connection.

WWE poinformowało, iż Dana Brooke doznała kontuzji podczas walki z Rondą Rousey na poniedziałkowym Raw. Jest to oczywiście storyline mający umocnić postać byłej mistrzyni UFC.Aleister Black nie pojawił się wczoraj na Raw ze względu na fakt, iż udał się wraz z żoną, Zeliną Vegą na miesiąc miodowy. Vega opuściła także live event SmackDown w Rockford. Przypomnijmy, że para pobrała się w listopadzie zeszłego roku.

W internecie niedawno pojawiła się informacja, jakoby Sin Cara przedłużył umowę z WWE. Sam zainteresowany zaprzeczył jednak tym pogłoskom, dodając wymownego tweeta, w bardzo podobnym stylu, jak zrobił to AJ Styles.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 19-03-2019 18:50:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy