Przyszłość EC3, Styles z kontraktem, status JoJo

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Wielu fanów zauważyło zapewne brak na tegorocznych tygodniówkach JoJo Offerman od kilku lat pełniącej funkcję ring announcerki brandu Raw. Przedłużająca się nieobecność, oficjalnie tłumaczona "urlopem udzielonym ze względów osobistych", wzbudziła szereg plotek dotyczących przyszłości byłej uczestniczki "Total Divas". Wydają się one jednak nie dotykać samej zainteresowanej, od pewnego czasu mieszkającej na rodzinnym ranczo swojego narzeczonego, byłego posiadacza pasa WWE Championship, Braya Wyatta.

AJ Styles oficjalnie poinformował, zachowując niemały dystans do całej sytuacji, o przedłużeniu wygasającego wkrótce kontraktu z WWE.Umowę z WWE podpisał również Michael Paris, amerykański wrestler znany z występów w TNA pod pseudonimami Zema Ion oraz DJ Z. Wiadomość ta, w połączeniu z zakontraktowaniem tydzień wcześniej Robbiego E, wzbudziła wśród fanów spekulacje dotyczące planów odtworzenia przez federację McMahonów popularnej swego czasu stajni The BroMans.

Wygląda na to, że trwająca obecnie zła passa EC3 (zaliczającego serię porażek podczas mniej znaczących tygodniówek) jest odbiciem jego aktualnej pozycji w federacji. Co gorsza, jak donosi portal "Wrestlingnews", nic nie wskazuje na to, by niekorzystna sytuacja miała się w najbliższym czasie zmienić. Za decyzją o gwałtownym przyhamowaniu pushu zawodnika stoi bowiem sam Vince McMahon, mający duże zastrzeżenia do jego stylu bycia.

Dana Brooke odniosła się w emocjonalnym wpisie do czekającego ją na dzisiejszym Raw title-matchu z Rondą Rousey.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy