Zmiany w oprawie tygodniówek, Powrót byłej gwiazdy?

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 48

Na najbliższym Raw oraz SmackDown możemy spodziewać się odświeżenia wyglądu aren tychże tygodniówek. Powrócić ma także oprawa pirotechniczna, a czerwony brand oficjalnie otrzymał zmieniony theme song - utwór „Legendary” z najnowszej płyty zespołu Skillet. Na SmackDown również możemy spodziewać się nowego motywu muzycznego. Najprawdopodobniej będzie to kawałek „Are You Ready” legendarnego AC/DC.

WWE potwierdziło zmiany w składach komentatorskich tygodniówek. Na Raw usłyszymy Vica Josepha, Dio Maddina oraz Jerry’ego Lawlera, a na SmackDown Michaela Cole’a i Coreya Gravesa. W NXT póki co zostają Mauro Ranallo, Beth Phoenix i Nigel McGuinness.

PWInsider podaje, że kontrakt z federacją Vince’a McMahona podpisał były mistrz Interkontynentalny – John Morrison. Doniesienia te na Twitterze wyśmiała żona zawodnika, więc na razie powrotu do WWE nie można uważać za pewnik.Do telewizji powrócą natomiast The Usos, których prawdopodobnie zobaczymy już na najbliższym SmackDown na FOX. Przypomnijmy, że bracia nie pojawili się w TV od 29 lipca, a kilka dni wcześniej Jimmy Uso został aresztowany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 29-09-2019 17:03:00

Udostępnij

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy