Kolejna walka Goldberga z Zigglerem? Wyzwanie Waltera

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 778

Kilka dni temu doszło do konfrontacji Goldberga z Dolphem Zigglerem podczas urodzinowej imprezy Kendry Lust (aktorki porno) w Las Vegas. Filmik z momentu starcia szybko obiegł internet. Jak się okazuje - to była prawdopodobnie ustawka, która ma stworzyć fundamenty pod potencjalny rewanż tych zawodników w ringu. Dla przypomnienia - Goldberg szybko pokonał Zigglera na SummerSlam, a po walce kontynuował swoje akcje kończące.

Link do filmu

Co ciekawe - Goldberg może wrócić na SmackDown i tam właśnie kontynuować rywalizację z Dolphem Zigglerem, po przejściu brandu na Fox.

WWE United Kingdom Champion - WALTER wystosował wyzwanie do Kushidy na nadchodzący epizod NXT. Mistrz chce, by Kushida znalazł sobie dwóch partnerów i stanął do walki trzech na trzech w środę.

Link do filmu


All Elite Wrestling szykuje więcej programów na kanałach TNT. Pracownik TNT - Brett Weitz w jednym z ostatnich wywiadów potwierdził, iż trwają prace nad specjalnym studio dla AEW. Można wnioskować, że jest to także po części odpowiedź Tony'ego Khana na plany WWE, które także ruszy ze specjalnym studio po przenosinach SmackDown na Fox.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy