Kolejna walka Goldberga z Zigglerem? Wyzwanie Waltera

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 864

Kilka dni temu doszło do konfrontacji Goldberga z Dolphem Zigglerem podczas urodzinowej imprezy Kendry Lust (aktorki porno) w Las Vegas. Filmik z momentu starcia szybko obiegł internet. Jak się okazuje - to była prawdopodobnie ustawka, która ma stworzyć fundamenty pod potencjalny rewanż tych zawodników w ringu. Dla przypomnienia - Goldberg szybko pokonał Zigglera na SummerSlam, a po walce kontynuował swoje akcje kończące.

Link do filmu

Co ciekawe - Goldberg może wrócić na SmackDown i tam właśnie kontynuować rywalizację z Dolphem Zigglerem, po przejściu brandu na Fox.

WWE United Kingdom Champion - WALTER wystosował wyzwanie do Kushidy na nadchodzący epizod NXT. Mistrz chce, by Kushida znalazł sobie dwóch partnerów i stanął do walki trzech na trzech w środę.

Link do filmu


All Elite Wrestling szykuje więcej programów na kanałach TNT. Pracownik TNT - Brett Weitz w jednym z ostatnich wywiadów potwierdził, iż trwają prace nad specjalnym studio dla AEW. Można wnioskować, że jest to także po części odpowiedź Tony'ego Khana na plany WWE, które także ruszy ze specjalnym studio po przenosinach SmackDown na Fox.

Goldberg

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 24-09-2019 09:36:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy