Zmiany dot. walizki MITB? Szczegóły kontraktu Reignsa, oglądalność Raw, wydarzenia z NXT

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Hey yo! Paczka zawiera otwarte spoilery z NXT!

Dotychczasowe zasady funkcjonowania walizki Money in the Bank są znane i (chyba) powszechnie lubiane. Niewykluczone jednak, że po 17 latach ulegną one poważnym zmianom, zważywszy na to, co mogliśmy usłyszeć w pierwszym promie Premium Live Eventu Money in the Bank. Mianowicie w reklamie tej Cody Rhodes powiedział, że po jednym szczęśliwcu wśród mężczyzn i kobiet będzie miało szansę wystąpić w walce wieczoru WrestleManii, co może oznaczać, iż zdobycie walizki będzie miało podobny skutek, co triumf w Royal Rumble Matchu. Mówi się nawet, że główne pasy mistrzowskie zostaną znowu rozdzielone, w efekcie czego zwycięzca walizki MiTB dostanie title shota o pas WWE na WrestleManii, natomiast zwycięzca RR Matchu o pas Universal (lub odwrotnie).

Sporo emocji wywołały ostatnio spekulacje na temat nowej umowy Romana Reignsa z WWE i jego ewentualnego grafiku po jej wejściu w życie. Według Andrew Zariana, powołującego się na źródła z samej organizacji, "Tribal Chief" nie będzie pracował wiele mniej i pominie tylko niektóre mniejsze live eventy.

Raw po WrestleMania Backlash zgromadziło przed odbiornikami 1.652 miliona widzów przy ratingu 0.44 w kluczowej grupie demograficznej 18-49. Jest to wzrost względem zeszłego tygodnia, kiedy to wynik oscylował w granicy 1.581 miliona widzów przy ratingu 0.38.

---

Na wczorajszym NXT do grupy Diamond Mine dołączył brat Gabe'a Stevesona - Damon Kemp:Toxic Attraction obroniły natomiast pasy tag-teamowe kobiet NXT w starciu z Wendy Choo i Roxanne Perez:

Link do filmu


W turnieju NXT Women's Breakout Fallon Henley rozprawiła się ze Sloane Jacobs, natomiast Nikkita Lyons z Arianną Grace:

Link do filmu


W walce wieczoru Natalya odniosła zwycięstwo nad Corą Jade:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 11-05-2022 16:36:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy