WWE powróci do Madison Square Garden, status Lacey Evans, spoilery z Raw

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1502

WWE ma powrócić do Madison Square Garden. Po trzyletniej przerwie zagości tam ponownie brand Raw. Dokładniej nastąpi to 25 lipca. Aktualnie organizacja zapowiada na to wydarzenie wszystkie czołowe gwiazdy czerwonego brandu.

WWE namiesza trochę wokół Lacey Evans. Zawodnika szybko po powrocie została przeniesiona na Raw, promo z jej udziałem wyemitowano już przy okazji ostatniej tygodniówki. Co więcej, sporo wskazuje na to, iż zostanie heelem, choć jej ostatnie winiety sugerowały mocną rolę babyface'a.

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego Monday Night Raw.

Sonya Deville została odsunięta od funkcji oficjela. Adam Pearce poinformował o tym podczas Raw i od razu wyznaczył Sonyę do pojedynku. Jej rywalką okazała się powracająca Alexa Bliss, która wygrała w dość szybkiej walce.

Wygląda na to, że kreatywni jednak nie zrezygnowali z planów unifikacji tytułów tag team. A przynajmniej tak wynika z zapowiedzi RK-Bro, że skonfrontują się na najbliższym SmackDown z The Usos. Najpierw podczas Raw obronili pasy w starciu ze Street Profits.

Kontynuacja rywalizacji będzie miała także miejsce w przypadku Cody'ego Rhodesa i Setha Rollinsa. Rollins brutalnie zaatakował Rhodesa, gdy ten walczył o US Championship z Theorym.

Link do filmu


Po raz pierwszy w powiększonym składzie pojawili się The Judgment Day. Przy okazji Edge zaprezentował odświeżony wygląd.

Link do filmu


Za tydzień Raw dojdzie do kolejnej walki Bobby'ego Lashleya z Omosem. Tym razem w Steel Cage Matchu.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy