Zdrowie Daniela Bryana, przyszłość Authors Of Pain, Nigel McGuinness, Rey Mysterio

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Przedłużająca się nieobecność Daniela Bryana w programach sygnowanych logiem WWE wywołała szereg spekulacji dotyczących stanu zdrowia pięciokrotnego mistrza świata - szczególnie w kontekście ujawnionych ostatnio informacji o zakażeniu COVID-19 kilku zawodników, w tym jego ostatniego (jak dotąd) przeciwnika, AJ'a Stylesa. Śpieszymy uspokoić: absencja Bryana spowodowana jest wyłącznie podjętą przezeń decyzją o towarzyszeniu żonie, Brie, w trakcie ostatnich tygodni ciąży.

***


Pozostając w temacie, Brie za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się zdjęciami trzymanego w swoich objęciach nowo narodzonego synka. Ujawniła też, że ona i jej siostra Nikki wydały na świat swoich synów w odstępie mniejszym niż 24 godziny.

***


Powrót Authors Of Pain planowany jest jesienią tego roku - zawodnicy wrócą do akcji, gdy tylko Rezar zakończy przechodzoną właśnie rehabilitację po doznanym w marcu urazie ramienia. Doniesienia z zaplecza federacji sugerują, iż (pechowy ostatnio) tag team czeka swoisty "reset" gimmicku - niemal na pewno nie wrócą oni do współpracy z Sethem Rollinsem, poważnie za to rozważane jest przywrócenie do telewizji ich dawnego menadżera, Paula Elleringa.

***


Kolejną osobą, której powrotu spodziewać możemy się w niedalekiej przyszłości, jest Nigel McGuinness. Brytyjczyk, urlopowany przez WWE w kwietniu, powróci na ekrany telewizorów już 17 września, podczas pierwszego po dłuższej przerwie premierowego odcinka NXT UK.

***


Cartoon Network Latin America oficjalnie poinformowało o rozpoczęciu prac nad produkcją serialu animowanego poświęconego Reyowi Mysterio. W tworzenie show zaangażowany będzie sam luchador, który podłoży głos swojemu rysunkowemu alter ego.

***


W redakcji Attitude dziś dzień powrotów ;)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Przecież Brie urodziła już 1 sierpnia to jak możemy się spodziewać narodzin we wrześniu?

napisane przez Jeffrey Nero w dniu : 04-09-2020

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy