NXT TakeOver w 2020, "Show Up and Win", Push dla Peyton Royce?

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 701

WWE planuje dwa TakeOvery dla NXT w tym roku. Według informacji z PWInsidera, pierwszy TakeOver planowany jest na 4 października, tydzień po Clash of Champions, a drugi - 6 grudnia, dwa tygodnie po Survivor Series. Oba TakeOvery odbędą się w Full Sail University. Dodatkowo, brand NXT UK swój TakeOver: Dublin ma zaplanowany na 25 października.

29 sierpnia do United States Patent & Trademark Office wleciał wniosek od WWE o uznanie frazy "Show Up and Win" za znak towarowy należący do federacji. Opierając się na opisie użycia znaku towarowego USPTO, fraza będzie wykorzystana przy produkcji merchu. Spekulacje krążące po sieci wskazują na to, że może mieć to związek z niedawnym heelturnem Romana Reignsa.

Liv Morgan poinformowała na Twitterze, że uruchomiła swój prywatny kanał YouTube, który opatrzony jest jej prawdziwym imieniem i nazwiskiem - Gionna Daddio. Jedynym udostępnionym materiałem na ten moment jest ten dołączony do tweeta witający i zachęcający do subskrybowania kanału.

Według PWInsider.com, WWE planuje duży push dla Peyton Royce. Jak wiadomo, The Iiconics zostały zmuszone do zakończenia istnienia teamu po przegranej z The Riott Squad na Raw. McMahon ponoć ostatnio jest bardzo zadowolony z Royce i uważa, że ona oraz Bianca Belair to przyszłe gwiazdy kobiecej dywizji WWE. Na ten moment nie jest jasne, co z Billie Kay. Wiadomo tylko, że Australijka prawdopodobnie nie zamierza ani odchodzić z WWE, ani też nie została tym rozdzieleniem teamu ukarana.


Link do filmu


WWE Playlist - WCW Nitro's Most Outrageous Moments:


Link do filmu


Southpaw Regional Wrestling trafia do WWE Supercard:


Link do filmu


WWE United States Championship Match: Rusev (c) vs. Roman Reigns - Clash of Champions 2016:


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy