Zayn wspomina o AEW na Raw, nowa walka na Super ShowDown

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1553

WWE potwierdziło kontuzję jednego z czołowych zawodników Raw - AJ'a Stylesa. "The Phenomenal One" prawdopodobnie dostanie kilka tygodni na wyleczenie urazów, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami mediów. Sama organizacja nie podała konkretnych szczegółów odnośnie do problemów zdrowotnych AJ'a. Prawdopodobnie wykorzysta to jako jeden z motywów do rywalizacji Stylesa z Baronem Corbinem, czego zalążki widzieliśmy w ostatnich tygodniach.

Baron Corbin wygrał Fatal 4-Way Match na Raw i tym samym został pretendentem do WWE Universal Championship. Zawalczy z Sethem Rollinsem na gali Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej. W spoilerze aktualna rozpiska na to PPV.

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Podczas ostatniego Raw w akcji widzieliśmy Shane'a McMahona. Nie wszyscy mogli skojarzyć, kim był jego rywal. To Lance Anoa'i. Zawodnik scen niezależnych, kuzyn Romana Reignsa i syn byłej gwiazdy WWE - Samu.

Sporo dyskusji w mediach społecznościowych wywołał segment tzw. "Electric Chair Q&A". Sami Zayn miał odpowiadać na pytania fanów. Te jednak nie zrobiły na nim wrażenia, choć miały dotykać nawet kontrowersyjnych tematów. Zirytowany Zayn pozwolił sobie na wspomnienie o "AEW", co wywołało sporą wrzawę publiczności. Pojawiają się sprzeczne doniesienia odnośnie tej kwestii. Na YouTube wycięto ten element z segmentu, ale raczej to są celowe zagrania Vince'a McMahona, by wywołać zainteresowanie wokół WWE.

Na najbliższy epizod Main Event nagrano następujące pojedynki:
* Cedric Alexander vs EC3
* Mistrzowie Raw Tag Team Zack Ryder i Curt Hawkins vs Luke Gallows i Karl Anderson

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy