Nowe plany wobec Lesnara? Dalsze zamieszanie wokół WWE 24/7 Title (Spoilery)

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1553

Podczas ostatniego SmackDown Live dwukrotnie doszło do zmiany posiadacza WWE 24/7 Championship. Najpierw Elias przy asyście Drew McIntyre'a i Shane'a McMahona odebrał pas R-Truthowi. Potem, pod koniec gali R-Truth zrewanżował się, odzyskując tytuł przy pomocy Romana Reignsa. Tym samym R-Truth jest pierwszym dwukrotnym posiadaczem WWE 24/7 Championship.

WWE prawdopodobnie zmieniło plany wobec Brocka Lesnara. Pierwotnie miał zrealizować kontrakt z walizki Money in the Bank, by zawalczyć z Sethem Rollinsem o WWE Universal Championship na Super ShowDown. Ostatecznie rywalem Rollinsa będzie Baron Corbin, a sam Brock może ponownie zrobić sobie dłuższą przerwę od wrestlingu po gali w Arabii Saudyjskiej. Na razie organizacja nie ogłosiła, z kim Lesnar zawalczy na Super ShowDown, a był wymieniony wśród gwiazd, które tam wystąpią.

Na 205 Live wykorzystano motyw z R-Truthem jako WWE 24/7 Championem i pościgiem Drake'a Mavericka za pasem mistrzowskim.Chris Jericho w ostatnim podcaście po raz kolejny dyskutował o różnicach pomiędzy WWE, a AEW. Y2J stwierdził, że w All Elite Wrestling nie jest przedstawiony jako 19-letni weteran, tak jak Goldberg czy Undertaker w WWE. Dodał, że w WWE jest wielu wspaniałych zawodników. Oglądał walkę AJ'a Stylesa z Sethem Rollinsem z Money in the Bank i stała na wysokim poziomie. Ale problemem jest przekonanie fanów otoczką wokół pojedynków.

Z kolei Dustin Rhodes w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że umowa TNT z AEW to dobra wiadomość nie tylko dla All Elite Wrestling, ale również dla całego biznesu. Dodał, że dobrze, iż AEW stało się alternatywą dla świetnych pracowników z dużym doświadczeniem, którzy odeszli z różnych powodów z WWE. Uważa, że współpraca z takimi ludźmi jak Jim Ross, Arn Anderson, czy Dean Malenko będzie wielkim plusem dla AEW. A i oni sami mogli znaleźć nowe miejsce do pracy, z kolejnymi wyzwaniami.

Urodziny dzisiaj mają Nia Jax (35), Brian Kendrick (40), Swoggle (33), Pete Gas (49), Steve Corino (46) i Nitro Girl Spice (46).

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy