Zarobki gwiazd WWE, Kane wróci do ringu? Wade Barrett, inspiracja Drew McIntyre'a

Paweł Trytko (TheVillain)
Newsów: 46

Nieoficjalnie wiadomo, że federacja negocjuje z Kane'em jego pojawienie się na live evencie w Arabii Saudyjskiej, gdzie miałby pojawić się w walce tag teamowej jako partner The Undertakera. Ich rywalami mogliby zostać... D-Generation X w ich ostatnim składzie! Przeszkodą okazać się mogą obowiązki burmistrza, które aktualnie spoczywają na barkach byłego WWE Championa.

Brytyjski dziennik Daily Mirror opublikował listę najlepiej zarabiających gwiazd WWE. Na pierwszym miejscu znajduje się Brock Lesnar, który w ciągu ostatniego roku zarobił około 12 milionów dolarów. Drugi jest John Cena z kwotą 8,5 miliona dolarów, a podium zamyka aktualny WWE Universal Champion Roman Reigns, na którego konto wpłynąć miało nieco ponad 5 milionów. Randy Orton zarobić miał 4,5 miliona, a więc znajduje się tuż za plecami mistrza. Dalej z zarobkiem 3,5 miliona znajduje się AJ Styles, a nieco niżej jest Seth Rollins z 3 milionami. The Miz otrzymał od federacji około 2,5 miliona dolarów, podobnie jak Triple H oraz The Undertaker. Pełne listy znajdują się w „spoilerze”.

Zarobki mężczyzn:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Zarobki kobiet:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


W jednym z wywiadów zawodnik brandu Raw – Drew McIntyre wyjawił, że jego autorytetem jest John Cena. Wrestler dodał, iż marzy o takiej karierze, jaką ma szesnastokrotny mistrz świata.

Gdyby ktoś zastanawiał się, co słychać u Stu Bennetta (a.k.a. Wade Barrett, Bad News Barrett), został on aktorem. Dawny wrestler zagrał w filmie „Vengeance”.

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

No to teraz czekam na wojownicze feministki, które będą się domagały większej płacy dla kobiet :P

napisane przez LoboTaker w dniu : 10-09-2018

Carmella jakoś nisko jest w tym zestawieniu.

napisane przez filomatrix w dniu : 11-09-2018

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy