Zapowiedź sobotniej gali All In

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 767

Ledwie kilkanaście godzin pozostało do największej gali amerykańskiej sceny niezależnej w 2018 roku. W hali Sears Centre Arena w Chicago zasiądzie 10 000 fanów, którzy w niespełna pół godziny wykupili wszystkie bilety. All In organizowane przez Cody'ego Rhodesa i Young Bucks będzie można obejrzeć na żywo w systemie PPV, na FiteTV, w usłudze Honor Club oraz New Japan World.

Pierwsza godzina zostanie wyemitowana w telewizji WGN America, gdzie będzie można zobaczyć walkę The Briscoes vs SCU (Frankie Kazarian i Scorpio Sky) oraz Battle Royal, w którym zwycięzca otrzyma title shota na pas ROH World i jeszcze tego samego dnia zmierzy się z Jayem Lethalem.

Stephen Amell znany jest głównie z występów w serialu Arrow. Jego kariera w pro wrestlingu to ledwie kilka pojedynków. Stanie w ringu naprzeciwko Danielsowi, którzy walczy już prawie 20 lat. Obaj jednak wierzą w swoją wygraną, co można było usłyszeć w ich promach w odcinkach Being The Elite. W walce kobiet spotkają się trzy osoby, które związane były z TNA. Dołączy do nich Britt Baker.

Adam Page od kilkunastu miesięcy ma problemy z Joeyem Ryanem, którego postać według Being The Elite nie żyje, a głównym podejrzanym zabójstwa jest Adam Page. Adam ma wiele problemów w ostatnim czasie i źle reaguje na imię Joey. Teraz przyjdzie mu walczyć z innym Joeyem. W Chicago Street Fight Matchu Page zmierzy się z Janelą.

Kazuchika Okada to obecnie największa gwiazda New Japan i były mistrz IWGP Heavyweight. Jego przeciwnik, Marty Scurll szukał sposobu, aby przybrać na wadze, bo walczył jedynie w dywizji Junior. Teraz chce udowodnić, że potrafi stawić czoło wrestlerowi z dywizji Heavyweight.

Cody i Nick Aldis rywalizowali głównie na galach ROH i NWA. Wiele czasu poświęcono na ich konflikt. Nick przyczynił się do tego, że Cody nie odzyskał pasa ROH World. Ostatecznie Aldis będzie bronił pasa NWA.

W dwóch głównych pojedynkach gali nie trzeba większej promocji. Kenny Omega zmierzy się z Pentagonem Jr. Show ma zamykać 6 Man Tag Team Match: Fenix, Rey Mysterio i Bandido vs The Golden Elite (Kota Ibushi i The Young Bucks).

Po prawej stronie portalu można zagłosować na najlepszą walkę gali All In oraz na forum pod adresem http://forum.wrestling.pl/viewtopic.php?p=48864Karta gali All In 01.09.18

Zero Hour: The Briscoes vs SCU (Frankie Kazarian i Scorpio Sky)

Zero Hour: Over Budget Battle Royale

Christopher Daniels vs Stephen Amell

Madison Rayne vs Tessa Blanchard vs Britt Baker vs Chelsea Green

ROH Championship: Jay Lethal (c) vs Zwycięzca Over Budget Battle Royal

Chicago Street Fight
Joey Janela w/Penelope Ford vs Adam Page

Marty Scurll vs Kazuchika Okada

NWA Championship
Cody w/Brandi Rhodes vs Nick Aldis

Kenny Omega vs Pentagon Jr.

Fenix, Rey Mysterio i Bandido vs The Golden Elite (Kota Ibushi i The Young Bucks)Ostatnie proma przed galą All In:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Szkoda, że nie uwzględniono, o której czasu polskiego zaczyna się ta gala.

Maxi odnośnik, który dałeś odsyła do tematu... o NBA :D

Jest kilka perełek, dziwi natomiast, że main eventem może być Six man tag team match, a nie taki killer jak Omega-Pentagon.

napisane przez CzaQ w dniu : 01-09-2018


Cytat: CzaQ


Jest kilka perełek, dziwi natomiast, że main eventem może być Six man tag team match, a nie taki killer jak Omega-Pentagon.


Na 99,9% jestem pewny, że w ME będzie walka Cody'ego lub Omegi. Nie zwracałbym uwagi na to jak to rozpisane jest :)

napisane przez Giero w dniu : 01-09-2018

A nie ogłaszali gdzieś, że ten 6 man tag to właśnie ME?

napisane przez aRo w dniu : 01-09-2018

W różnych kartach 6 Man Tag był w maint evencie. To wydaje się być optymalnym rozwiązaniem. Chcą też zakończyć szalonym spot festem. Cody i Nick mogą ringowo nie porwać publiczności. Omega vs Pentagon bylo ogłoszone w Being The Elite jako semi me.

napisane przez Maxi4 w dniu : 01-09-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy