The Velveteen Dream zawalczy na galach EVOLVE, obecność Trish na Raw niespodzianką

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1426

The Velveteen Dream zawalczy na galach EVOLVE 112 i EVOLVE 113. Szybko pojawiły się plotki, że to "kara" za napis na spodniach Dreama, w których wystąpił przy okazji gali NXT Takeover: Brooklyn IV. Zdementował je Gabe Sapolsky, twierdząc, że Dream sam poprosił o możliwość występu na ich eventach.Okazuje się, że większość pracowników na zapleczu nie wiedziała o występie Trish Stratus na ostatnim Raw w Toronto. Jej obecność była kompletną niespodzianką, a w samym skrypcie także była informacja jedynie o segmencie z udziałem Eliasa. Do ostatnich chwil mocno trzymano w sekrecie pojawienie się Trish.

Ciekawostka - podczas jednego z ostatnich Live Eventów NXT zespół stworzyły Shayna Baszler, Jessamyn Duke i Marina Shafir. Pokonały Nikki Cross, Io Shirai i Dakotę Kai.

Wspomniana Io Shirai o wymarzonej rywalce...

Link do filmu


Była zawodniczka WWE - Gail Kim w jednym z ostatnich wywiadów lekko zasugerowała, że organizacja ma problemy z promowaniem gwiazd z Azji lub osób o azjatyckiej cerze skóry. Stwierdziła, że czuła, jakby musiała się "wybielić", by dostać jakąś większą okazję do pokazania swoich umiejętności.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy