WWE 2k23 Even Stronger

Zapowiedź Slammiversary XV

Michał Charkiewicz (Carrik)
Newsów: 122

Już dzisiaj w nocy w Impact Zone w Orlando na Florydzie odbędzie się pierwsze w tym roku PPV Global Force Wrestling – Slammiversary XV. Na trzynastą edycję gali zapowiedziano osiem walk, z których dwie posłużą zunifikowaniu głównych pasów kobiet i mężczyzn reprezentujących nieistniejący już Impact Wrestling i Global Force Wrestling. Poza tym bronione będą mistrzostwa X-Division i Tag Teamów. Łącznie ujrzymy więc cztery title matche.

Chris Adonis i Eli Drake zmierzą się w Tag Team Matchu z duetem byłych i obecnych futbolistów – Moose’em i DeAngelo Williamsem. Dla Williamsa będzie to debiut w sześciokątnym pierścieniu.


Komentatorzy Jeremy Borash I Josh Mathews zakończą swój konflikt starciem w ringu. Borashowi w walce drużynowej towarzyszyć będzie Joseph Park, a Mathewsowi – powracający do federacji z Orlando Scott Steiner.


Sfrustrowany swoją pozycją w federacji Ethan Carter III spróbuje dać upust swoim emocjom i pokonać Jamesa Storma w Strap Matchu.


Byli przyjaciele oraz wielokrotni mistrzowie drużynowi TNA i RoH – Davey Richards oraz Eddie Edwards – staną ze sobą w szranki w bratobójczym Full Metal Mayhem Matchu. Richardsowi i Edwardsowi w ringu towarzyszyć i pomagać będą żony – Angelina Love i Alisha Edwards.


Nowy mistrz X Division Sonjay Dutt i niedawny posiadacz pasa tej dywizji, Low Ki, zawalczą o złoto lotników w 2-out-of-3 Falls Matchu.


Posiadacze zunifikowanych pasów drużynowych – LAX – podejmą się obrony mistrzostw w Fatal 4-Wayu. Ich przeciwnikami będą gwiazdy z Meksyku oraz Japonii – Drago i El Hijo del Fantasma z AAA, Naomichi Marufuji i Taiji Ishimori z NOAH, a także Laredo Kid i Garza Jr z AAA.


Mistrzynie kobiet Impact Wrestling i Global Force Wrestling – Rosemary i Sienna – zmierzą się ze sobą w pojedynku unifikacyjnym.


W Main Evencie gali Bobby Lashley dzierżący główne złoto Impact Wrestling i Alberto El Patron posiadający najważniejszy pas Global Force Wrestling staną naprzeciwko siebie w walce unifikującej obydwa pasy.


Oficjalne promo gali:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Pełna karta gali:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy