Kolejna walka Lany z Naomi, Zwyciężczyni Mae Young Classic zawalczy o pas NXT?

Arkao
Newsów: 1409

Na najbliższym SmackDown Live dojdzie do trzeciej walki mistrzowskiej o pas kobiet między Naomi a Laną. Przypomnijmy, że panie pierwszy raz spotkały się w ringu na Money in the Bank, a następnie doszło do rewanżu na SmackDown.

W jednym z ostatnich wywiadów Stephanie McMahon zasugerowała, że zwyciężczyni Mae Young Classic otrzyma szansę na zdobycie mistrzostwa NXT kobiet. Jak wiadomo, tapingi turnieju odbędą się już w lipcu, a finał jest planowany na wrzesień.

Wydaje się, że w najbliższych miesiącach gwiazdy Raw i SmackDown mogą dość często pojawiać się na lokalnych galach przeciwnego brandu. Przykładem może być Brock Lesnar, który za kilka tygodni zawalczy na live evencie SmackDown. Tydzień temu także Seth Rollins pojawił się na niebieskiej gali, rywalizując z Jinderem Mahalem.

Po krótkiej przerwie ponownie na live eventach NXT zaczął się pojawiać Babatunde Aiyegbusi. Polak pokonał byłego członka grupy Sanity - Sawyera Fultona. Nadal regularnie na lokalnych galach złotego brandu pojawiają się Gunner, Axel Dieter Jr oraz Fabian Aichner.

Bret Hart demands respect from WCW: Nitro, March 29, 1999

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy