WWE 2k23 Even Stronger

Zapowiedź Raw, Daniel Bryan o kontuzji i przyszłości

Giero
Newsów: 1582

WWE zapowiedziało dwie nowe walki w karcie dzisiejszego Raw. Po raz pierwszy od WrestleManii pojawią się nowi Raw Tag Team Champions - AJ Styles i Omos. Co więcej - od razu staną do obrony tytułów mistrzowskich. Okazję do rewanżu będą mieli The New Day. Poza tym Nia Jax i Shayna Baszler zmierzą się z Naomi oraz Laną o WWE Women's Tag Team Championship.

Daniel Bryan ostatnio udzielił dość szerokiego wywiadu dla TVLine. Przyznał, że ostatnio miał ponownie problemy z szyją przez kontuzję doznaną w jednej z walk na SmackDown. Wyjawił także, iż mimo plotek w mediach, jego kontrakt nie kończy się we wrześniu. Wciąż szuka złotego środka, by w przyszłych miesiącach kontynuować pracę w WWE.

- Miałem tag team match na SmackDown i było dużo zabawy, ale moja szyja była po prostu zniszczona. W maju skończę 40 lat i moja córka lubi wchodzić mi na ramiona, żeby zbierać liście z japońskiego klonu przed naszym domem [a on tym razem nie mógł z powodu bólu]. Dochodzisz do punktu, w którym zastanawiasz się, jak długo mogę to robić na pełen etat i nadal być w stanie robić takie rzeczy z moją córką? Jaka jest właściwa równowaga między niepełnym etatem a tego typu rzeczami? Może się zdarzyć, że będzie to tylko raz na jakiś czas, kiedy przyjdzie na to ochota, albo może będzie to harmonogram, w którym będzie osiem miesięcy na etacie, a pozostałe miesiące wolne - powiedział.

- Jedną z najfajniejszych rzeczy w wrestlingu, i po prostu byciu niezależnym wykonawcą w ogóle, jest to, że możesz powiedzieć: "Cóż, naprawdę chcę robić tylko tyle pracy." Co to jest ta ilość pracy, nie mam jeszcze pojęcia. Wciąż muszę się tego dowiedzieć. Ale muszę też szanować ludzi, którzy liczą na to, że pójdę do pracy. Muszę dać im odpowiedź raczej wcześniej niż później. Staram się to zrozumieć, staram się być odpowiedzialny jako pracownik kogoś, kto bardzo dobrze zaopiekował się naszą rodziną. Ale też staram się poświęcić czas, żeby to zrozumieć - dodał.

FULL MATCH - John Cena vs. JBL: WWE Judgment Day 2008

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy