Zapowiedź gali No Mercy 2016

Arkao
Newsów: 1409

Dziś w nocy odbędzie się kolejne PPV pod szyldem WWE o nazwie No Mercy. Gala przeznaczona jest tylko dla brandu SmackDown! i po ostatnich aktualizacjach karta liczy 8 pojedynków. Event będzie miał miejsce w Sacramento (stan Kalifornia). Co ciekawe, prawie w tym samym czasie odbędzie się debata kandydatów na fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Przed oficjalnym rozpoczęciem PPV odbędą się dwie walki, które fani będą mogli obejrzeć za pośrednictwem Youtube. Jack Swagger podejmie Barona Corbina, a American Alpha i HypeBros zawalczą z The Ascension oraz Vaudevillains.Kilkanaście minut temu informowaliśmy, że niespodziewanie przeniesiono walkę o WWE World Championship z main eventu do openera gali. Powodem tego może być debata kandydatów na prezydenta, która rozpocznie się 30 minut po oficjalnym rozpoczęciu PPV.
Mimo nieoficjalnych informacji o kontuzji Becky Lynch w karcie nadal znajduje się walka o WWE SmackDown Women's Championship. Irlandka w pierwszej obronie złota wejdzie między liny z Alexą Bliss, która kilka miesięcy temu przeniosła się z NXT do niebieskiego brandu.
Nikki Bella od czasu swojego powrotu po kontuzji prowadzi bardzo ostrą rywalizację z Carmellą, która to kilka razy atakowała wielokrotną mistrzynię Div. Swoją pierwszą singlową walkę na PPV panie te będą miały dopiero dzisiaj.
Zwycięzcy i pierwsi w historii SmackDown Tag Team Championi – Heath Slater & Rhyno w pierwszej obronie swoich pasów mistrzowskich zawalczą z finalistami turnieju, których pokonali już podczas WWE Backlash. Chodzi oczywiście o braci Uso, którzy pokonali kilka tygodni temu American Alpha i dzięki temu otrzymali kolejną szansę.
Randy Orton i Bray Wyatt nie mogli stoczyć pojedynku na gali Backlash przez kontuzję, z którą zmagał się wtedy Viper. Tym razem jednak na 100% dojdzie do tego starcia i możliwe, że zostanie do niej dołączony konkretny gimmick match.
Na gali No Mercy powrócić ma Curt Hawkins, lecz jego przeciwnik nie jest jeszcze znany. Według ostatnich informacji spodziewać się można jego pojedynku z Apollo Crewsem.

Przez ostatnie zmiany w karcie prawdopodobnie main eventem gali No Mercy zostanie pojedynek między The Mizem a Dolphem Zigglerem. Stawką tej walki będzie pas Interkontynentalny ze strony The Miza oraz kariera, którą będzie musiał zakończyć Dolph Ziggler przy ewentualnej porażce.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy