Zamieszanie wokół Kendricka, powrót Ember Moon, spoilery z Dynamite

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1549

Brian Kendrick stał się obiektem sporego zamieszania w ostatnich 24 godzinach. Doświadczony zawodnik miał zadebiutować w AEW i na Dynamite zmierzyć się z Jonem Moxleyem. Organizacja wycofała jednak Kendricka z występu w ostatniej chwili.
Powodem zdecydowanej reakcji były materiały wideo, które obiegły niespodziewanie media społecznościowe. Były na niej antysemickie wypowiedzi sprzed 10 lat. Stwierdził wtedy między innymi, iż holocaust był potem przejaskrawiony. Fani szybko zaczęli twierdzić, że Kendrick lubi głosić teorie spiskowe.
Khan stwierdził, iż nie pozwoli na utożsamianie AEW z takimi poglądami i organizacja chce wyjaśnić sprawę. Kendrick wydał już oświadczenie, w którym przeprosił wszystkich, których zranił swoimi wypowiedziami. Przyznał, że wtedy zagalopował się i nie powinien rozpowiadać takich rzeczy.

Do bardzo ciekawej walki dojdzie podczas gali Warrior Wrestling 19. 12 lutego Thunder Rosa zmierzy się z byłą zawodniczką WWE - Ember Moon. Ta wraca do swojego poprzedniego ringname'u - Athena. Będzie to jej pierwsza walka od listopadowego zwolnienia z WWE.Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego AEW Dynamite!

Jon Moxley w starciu otwierającym pokonał Wheelera Yutę. Po pojedynku ponownie doszło do konfrontacji "Moxa" z Bryanem Danielsonem. Danielson zaproponował jednak nie ich pojedynek.. a stworzenie tag teamu, a nawet pójście krok dalej - nowej grupy, w której on i Moxley mogliby być mentorami dla młodych zawodników. Moxley jeszcze nie odpowiedział, ale Danielson dał mu czas na zastanowienie.

Wygląda na to, iż dostaniemy kontynuację rywalizacji American Top Team z Nightmare Family. Tym razem doszło do brawlu Paige VanZant z Brandi Rhodes, które rozdzielały inne zawodniczki z szatni.

W main evencie MJF pokonał CM Punka, co jest jego pierwszą porażką od powrotu do wrestlingu. MJF dokonał tego przy pomocy Wardlowa, który odwrócił uwagę sędziego.

Punkty zapowiedziane na Rampage:
* TNT Championship Match: Sammy Guevara vs. Isaiah Kassidy
* Evil Uno vs. Adam Cole
* FTW Championship Match: Ricky Starks vs. Jay Lethal
* Thunder Rosa vs. Mercedes Martinez

Aktualnie potwierdzone atrakcje na kolejne Dynamite:
* AEW Championship Texas Deathmatch: Hangman Page vs. Lance Archer
* Inner Circle Team Meeting

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy