Powrót Goldberga, RK-Bro, nowa walka na EC, Wyjaśnienia Heymana, oglądalność Dynamite

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Według informacji "Fightful Select", w najbliższym czasie do ringu wróci Bill Goldberg. Hall of Famer zmierzy się na Elimination Chamber z Romanem Reignsem, a stawką będzie oczywiście tytuł Universal. Przypomnijmy, że jest to walka planowana od dawna, bowiem miała się odbyć już na WrestleManii 36, lecz wtedy, ze względu na strach przed COVID-19, Roman Reigns dostał kilka miesięcy wolnego i ostatecznie przegapił galę, a Goldberg zmierzył się z Braunem Strowmanem.

W programie "Mark Andrews: My Love Letter To Wrestling" Riddle wyjawił, że RK-Bro początkowo miało wystąpić razem jednorazowo, a następnie Orton odwróciłby się od swojego tag-team partnera, jednak znakomite reakcje publiczności sprawiły, że Vince McMahon zaproponował, aby spróbowali pociągnąć ten storyline dalej, na co obaj zawodnicy przystali.

Wracając jeszcze na chwilkę do tematu Elimination Chamber: WWE dodało do karty gali kolejną walkę - The Usos będą bronić tytułów tag-teamowych SmackDown przeciwko The Viking Raiders.

Tymczasem na dzisiejszym SmackDown Paul Heyman wyjaśni swoje ostatnie działania związane z odwróceniem się od Brocka Lesnara i ponownym dołączeniem do Romana Reignsa:Środowe Dynamite zaliczyło spadek oglądalności względem poprzedniego tygodnia. Show obejrzało 954 tysiące widzów przy ratingu 0.35, natomiast przed tygodniem było to 1,1 miliona przy ratingu 0.41.

John Cena vs. Bobby Lashley - Great American Bash 2007:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 04-02-2022 12:00:00

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Dla mnie WWE to wygląda w ostatnich latach tak:

napisane przez Grigorij w dniu : 04-02-2022

Dokładnie tak Grzesiu. Pewnie wziął przykład z sylwestra, telewizji polskiej i odmrażania Maryli Rodowicz :D

napisane przez CzaQ w dniu : 04-02-2022

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy