Z kim John Cena zawalczy na WrestleManii, koniec kariery Rhyno?

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Niemal na pewno do karty odbywającej się w niedzielę WrestleManii dodany zostanie pojedynek z udziałem Johna Ceny. Wciąż nie wiadomo jednak, kto może być jego rywalem. Wśród potencjalnych przeciwników najczęściej wymieniani są The Undertaker (po raz pierwszy od 2000 roku nie mający zaplanowanej walki na największej gali roku) oraz szykujący się do debiutu/powrotu Lars Sullivan. Co ciekawe, dość wysoko oceniane są również szanse R-Trutha, od kilku tygodni regularnie wspominającego osobę 16-krotnego mistrza świata w swoich promach.

Wbrew nadziejom fanów nie dojdzie natomiast, jak się wydaje, do starcia z Kurtem Angle'em. W Nowym Jorku zawalczy on, zgodnie z pierwotnymi planami, z Baronem Corbinem.

Pozostając w temacie mistrza olimpijskiego z Atlanty: niemałe zaskoczenie wśród fanów wzbudziła informacja, że pojawi się on podczas majowego konwentu Starrcast II w Las Vegas. Nie wydaje się jednak, by występ ten miał jakikolwiek bezpośredni związek z odbywającym się równolegle w tym samym mieście "Double Or Nothing" pay-per-view organizowanym przez All Elite Wrestling.

Podczas nagrywanego na zapleczu Raw segmentu Zack Ryder oraz Curt Hawkins wyzwali The Revival do walki o posiadane przez tych ostatnich pasy WWE Raw Tag Team Championship. Mistrzowie odparli, że "wezmą to pod uwagę".W innym segmencie Dana Brooke, wciąż sprzedająca uraz ramienia zaserwowany jej dwa tygodnie temu przez Rondę Rousey, potwierdziła swój udział w zapowiedzianym na niedzielę WrestleMania Women’s Battle Royal.

Rhyno stanowczo zdementował pogłoski, jakoby sposobił się do zakończenia kariery. Jak sam stwierdził, ma nadzieję walczyć w ringach przez "przynajmniej kolejnych osiem lat". Jednocześnie jednak przyznał, że nie ma pewności, czy przedłuży wygasający w lipcu kontrakt z WWE.

Tymczasem w NXT...

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy