XFL ogłasza bankructwo, tożsamość chorego pracownika WWE, status Goldberga

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 201

Alpha Entertainment LLC, spółka zarządzająca futbolową ligą XFL, złożyła w poniedziałek oficjalny wniosek o ogłoszenie bankructwa. Z niemal stuprocentową pewnością oznacza to oficjalne zakończenie projektu.

Władze federacji wystosowały oficjalne oświadczenie w tej sprawie: "XFL szybko zdobyło serca i wyobraźnię milionów miłośników futbolu. Niestety, jako nowe przedsiębiorstwo, nie byliśmy uodpornieni na trudności gospodarcze wywołane kryzysem COVID-19. W związku z tym złożyliśmy dobrowolny wniosek o udzielenie ochrony przed wierzycielami na podstawie Rozdziału 11 amerykańskiego Kodeksu Upadłościowego. Jest to bolesny czas dla wielu, w tym fanów, zawodników i działaczy. Jesteśmy wdzięczni im, naszym partnerom telewizyjnym i wszystkim Amerykanom, którzy wspierali XFL z miłości do futbolu."

***


Przedwczoraj informowaliśmy o pierwszym przypadku zakażenia COVID-19 wśród pracowników WWE. Tożsamość zarażonej osoby pozostaje tajemnicą, wiadomo już jednak, że był to jeden z zatrudnionych w federacji announcerów.

***


W jednym z udzielonych po WrestleManii wywiadów Goldberg ujawnił, że jego kontrakt z federacją zakłada stoczenie zaledwie dwóch walk rocznie. Sugeruje to, iż nie zobaczymy go już w akcji w 2020 roku.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy