Dlaczego WWE może produkować gale na żywo? Spoilery z Raw

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1049

WWE może nadal funkcjonować i organizować programy na żywo dzięki regulacjom prawnym, które określają organizację jako "niezbędną działalność". Politycy na Florydzie początkowo byli sceptyczni, ale zgodę uzyskano po rozmowach z biurem gubernatora Rona DeSantisa. Oczywiście warunkiem było przestrzeganie panujących w tym stanie obostrzeń. A WWE spełnia je, m.in. przez produkowanie gal w Performance Center, czyli na zamkniętym terenie.

Spoilery z ostatniego Monday Night Raw!

Podczas Raw Drew McIntyre skutecznie obronił WWE Championship w walce z US Championem Andrade. Po pojedynku został jednak zaatakowany przez Setha Rollinsa. To sugeruje ich rywalizację z prawdopodobnym finałem na Money in the Bank.

Link do filmu


Rozpoczęto również uzupełnianie składów Money in the Bank Ladder Matchów. W kobiecym starciu zobaczymy Asukę, Nię Jax i Shaynę Baszler. Na najbliższym SmackDown odbędzie się walka kwalifikacyjna Dany Brooke z Naomi.

Z kolei u mężczyzn zapowiedziano trzy pojedynki kwalifikacyjne na następne Raw: Rey Mysterio vs Murphy, Aleister Black vs Austin Theory i MVP vs Apollo Crews. Natomiast na SmackDown dojdzie do konfrontacji Cesaro z Danielem Bryanem.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy