Wyniki Tokyo Sports Puroresu Awards 2011, karta na sylwestrowy Puroresu Summit

Euz
Newsów: 115

Znane są już wyniki Tokyo Sports Puroresu Awards za rok 2011. W tym roku dziennikarze nie popisali się zbytnio w wyborze zwycięzców i z pewnością wielu fanów będzie zniesmaczonych.

- Best Bout: Kenta Kobashi & Keiji Muto vs. Toru Yano & Takashi Iizuka (ALL TOGETHER, 27.08.2011)
- Most Valuable Player Prize: Hiroshi Tanahashi
- Best Tag Team Prize: Daisuke Sekimoto & Yuji Okabayashi
- Outstanding Performance Prize: Jun Akiyama
- Fighting Spirit Prize: Yuji Nagata
- Technique Prize: KENTA
- Rookie of the Year: Shinichi Suzukawa
- Joshi Puroresu Grand Prize: Yuzuki Aikawa

Pierwsze co się rzuca w oczy to walka roku - dwóch weteranów vs. dwa beztalencia. Z pewnością w roku 2011 było dziesiątki jak nie setki lepszych pojedynków, więc jedynym racjonalnym wytłumaczeniem zwycięstwa tej walki jest uhonorowanie gali jaką była międzypromocyjna ALL TOGETHER.

Nagroda za technikę dla KENTY również wydaje się być nieporozumieniem, a dziwić powinno także zwycięstwo rookiego z tak fatalnej promocji jak IGF.


W porównaniu do poprzednich lat, bardzo przeciętnie wypada zapowiedziana karta na sylwestrowe show Samurai TV. W tym roku zobaczymy bardzo podobną obsadę do tej z sylwestra 2010. Zawodnicy jacy się pojawią będę w znakomitej większości reprezentowali BJW, Kaientai DOJO oraz DDT. Main eventem gali będzie Samurai! TV 15th Anniversary Special Tag Team Gauntlet Match, jednak to walka, która odbędzie się przed nią wywoła chyba najwięcej emocji.

"NEW YEARS EVE PRO-WRESTLING 2011", 31.12.2011 (Samurai! TV)
Tokyo Korakuen Hall

1. New Generation Ikemen Match: mit: Takao Soma , Hiro Tonai , Takumi Tsukamoto , HAYATA , Akito, Kouzy, Masaki Okimoto & mehr
2. Young Six Man Tag Match: Hiroshi Fukuda , Toru Sugiura & Kotaro Nasu vs. Masashi Otani , Daichi Sasaki & Dyna Mido
3. Challenge Match: Jun Ogawauchi oder Tatsuhiko Yoshino vs. X
4. Danshoku Dino Produce: Danshoku Dino vs. Kaji Tomato , Atsushi Ohashi , Shinobu, Spark Aoki, Karate Brahman & mehr
5. Six Man Challenge Tag Match: Yoshihito Sasaki , HARASHIMA & GENTARO vs. Kazuhiro Tamura, Mototsugu Shimizu & Kamui
6. Fluorescent Lighttubes Death Match: Ryuji Ito & Takashi Sasaki vs. Abdullah Kobayashi , Ken Ohka & Masashi Otani
7. Kengo Mashimo & Ryuichi Sekine vs. Daisuke Sekimoto & Shuji Ishikawa
8. Samurai! TV 15th Anniversary Special Tag Team Gauntlet Match: Jun Kasai & "Black Angel" Jaki Numazawa vs. Yuko Miyamoto & Isami Kodaka vs. Makoto Oishi & Shiori Asahi vs. Brahman Shu & Brahman Kei vs. Tsutomu Oosugi & Hercules Senga vs. Masashi Takeda & Daisuke Sasaki vs. Hide Kubota & Yasu Kubota vs. Natsuki*Taiyo & Yoshiko vs. Sanshiro Takagi & TAKA Michinoku vs. Great Kojika & Antonio Honda vs. Atsushi Kotoge & Daisuke Harada vs. Masa Takanashi & Emi Sakura vs. CHANGO & Amigo Suzuki vs. Chou-un Shiryu & Dynasty vs. X & X

dodane przez Euz w dniu: 14-12-2011 21:30:09

Komentarze

Komentarze z forum (8)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Tanahashi zasłużenie dostał nagrodę, ale faktycznie co do KENTY jako najlepszego technika to hmm...też mam mieszane uczucia.

napisane przez Scorpio w dniu : 14-12-2011

Widocznie chairshoty były zadawane z taką gracją i dbałością o szczegóły, że aż jury przyznało mu za to nagrodę ; P

napisane przez Scorpio w dniu : 14-12-2011

Nom, szczególnie, że pierwsza połowa roku dla KENTY to walki przegrywane przez DQ po nawalaniu przeciwników krzesłami. :x

napisane przez Euz w dniu : 14-12-2011

Moim zdaniem wyniki Tokyo Sports Awards poza rzucającym się w oczy burakiem w postaci MOTY, który już szybciej mógłby aspirować do miana anty-MOTY, są naprawdę znośne. Suzukawy nie znam kompletnie i nie wypowiem się na jego temat, lecz mam powody by sądzić, że daleko mu do mojego kandydata na to miano - Takumiego Soya'i. Technical Award specjalnie bym się nie przejmował zważywszy na fakt, że bodaj dekadę temu otrzymał go Takashi Iizuka...

New Years Eve, jak przystało na między-federacyjny super-event, nigdy nie obfitował w genialne walki, lecz w tym roku zapowiada się wyjątkowo ciężkostrawne. Rzeczywiście jako jedny emocji może przysporzyć tag team match z udziałem Daisuke Sekimoto i Shujiego Ishikawy, którego starcie z Mammothem Sasakim to jedyne, co zapamiętałem z zeszłorocznej edycji.

napisane przez Milos w dniu : 14-12-2011

Nagrodę dla najlepszej walki potraktuje jako niesmaczny żart, bo mimo, że jeszcze tego arcydzieła nie widziałem to trudno mi uwierzyć, że takie beztalencie jak Toru Yano mając u boku wypalonego już 15 lat temu Iizuke było w stanie zrobić dobry pojedynek. Pewnie poszedł ostry mark mode w stronę Kobashiego, ale to nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz w Japonii zapominają, że to nie jest już ten sam Kenta co kiedyś.

Karta na New Years Eve wygląda tragicznie i jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że rok temu karta była o wiele lepsza, a gala i tak wypadła bardzo słabo to w tym roku nie wróże rewelacji i będzie to chyba bardzo ciężki dla moich oczu początek roku.

napisane przez Bonkol w dniu : 14-12-2011

Ej, a nie dziwi Was, że nagrody dla Rookiego nie wygrał propsowany często i gęsto Daichi Hashimoto ? :)

Może wreszcie ludzie przestaną się spuszczać nad jego postacią co jest bardzo irytujące...

napisane przez Euz w dniu : 15-12-2011

Znając życie, za rok i młody Hashimoto znajdzie się w gronie wyróżnionych. Tarot mówi, że będzie to...Fighting Spirit :)

napisane przez RVD w dniu : 15-12-2011

Na początku jego przygody z wrestlingiem miałem pozytywne odczucia odnośnie Księcia Zniszczenia. Debiutancka walka z Masahiro Chono zważywszy na obecne możliwości tego drugiego wypadła zadziwiająco dobrze. Niemniej kolejne miesiące monster-pushu to jedno wielkie nieporozumienie. Daichi niewątpliwie ma talent i świetne kopy dzięki zapleczu w karate, ale to za mało, by na dzień dobry dostawać single matche z Yoshihiro Takayamą czy Keijim Muto. Warunki fizyczne Prince'a są bowiem tak marne, że Fujita Jr. Hayato musi patrzeć na niego z protekcjonalnym uśmieszkiem, gdy pompują muły na siłowni. Imo dobrze mógłby mu zrobić wyjazd do Meksyku, który z szarego juniora jakim był Hirooki Goto zrobił jednego z najlepszych heavyweightów na świecie. Zwłaszcza, że cheap pop za koneksje rodzinne nie będzie trwał wiecznie i podopieczny Otaniego będzie musiał w końcu zapracować na to, by za parę lat nie było takiej sytuacji, że Daichi = aaa, syn Shinya'i.

napisane przez Milos w dniu : 15-12-2011

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy