Deficyt heeli na RAW, Jericho negocjuje, Taker vs. HHH

Ghostwriter
Newsów: 119

Według Wrestling Observer Chris Jericho miałby powrócić do WWE na początku 2012 roku, ale jego pobyt miałby trwać krócej niż to miało miejsce wcześniej. Umowa miałaby obowiązywać mnie więcej od początku roku do okolic WrestleManii. Źródła donoszą, że rozmowy na temat kontraktu trwają.

The Undertaker i Triple H mają walczyć przeciw sobie na WrestleManii 28. Taker powróci na początku 2012 roku, żeby rozpocząć feud z Hunterem.

Pierwotne plany były takie, żeby Kane wrócił w styczniu i rozpoczął feud z mistrzem wagi ciężkiej Markiem Henry’m. Wobec wydarzeń na ostatnim RAW należy przypuszczać, że plany te uległy zmianie…

The Wrestling Observer Newsletter napisał, że Alberto Del Rio w odczuciu wielu osób nie sprawdził się jako czołowy heel RAW. To dlatego tak szybko zdobył i stracił pas WWE. Na backstage’u uważają, że brakuje w czerwonym brandzie wiarygodnego heela.

Także Miz nie jest uważany za kogoś, kto mógłby być heelem na najwyższym poziomie. I chociaż na zapleczu jest wielu wielbicieli jego postaci, to nie wierzą oni, że mógłby on być czołowym heelem brandu - dorównującym takiemu babyface’owi, jak John Cena.

Wade Barrett udzielił wywiadu NaplesNews.com, w którym promował nadchodzącą galę TLC. Powiedział m.in. że marzy o tym, żeby być mistrzem WWE. Zapewniał, że wrestling był jego pasją od najmłodszych lat. Wade Barrett opowiadał także o napiętym grafiku i ciężkiej pracy wrestlera. Wspominał o przyjaźni z Sheamusem, Heathem Slaterem i Drew McIntyre’m, którzy „są dla niego, jak rodzina”. Ciekawsza część wywiadu dotyczyła natomiast jego spadku z main eventu do mid cardu:

- Jeżeli ci sami faceci utrzymują się na szczycie karty cały czas, to ludzie zaczynają się tym nudzić. Nie chcą oglądać wciąż walk z tymi samymi wrestlerami. Miałem chwilę spokoju, a to pozwoliło innym wskoczyć na moje miejsce. Feud z Ortonem przesunął mnie z powrotem na szczyt karty. Wszystko układa się dla mnie dobrze. Gdy znajduję się w dole karty, to nie biorę tego do siebie. Ludzie muszą podnosić się i upadać, żeby zachować świeżość. Taka jest natura tego biznesu.

Hall of Famer WWE Jimmy Snuka musi przejść operację wymiany stawu skokowego. Była diva ECW Dawn Marie próbuje znaleźć sponsorów, którzy dadzą Jimmy’emu 24 tysiące dolarów na operację. Snuka znajduje się w fatalnej kondycji finansowej.

The Rock został przez Essence Magazine sklasyfikowany na #7 miejscu Najbardziej Seksownych Mężczyzn 2011 roku.

W kąciku erotomana Lita. Niestety - tym razem odziana…

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Za to Maryse, jak zwykle z ciuszków wyskakuje. ;)

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

dodane przez Ghostwriter w dniu: 15-12-2011 20:58:19

Komentarze

Komentarze z forum (6)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Moim zdaniem Alberto Del Rio i The Miz to najlepszi Heel'e obecnie w WWE, a co do Chris'a Jericho to mógł by zawitać na dłużej do tej federacji, ale nawet jak by na tyle przyszedł było by fajnie.

napisane przez fankaEDGA w dniu : 15-12-2011

Taker vs Hunter na WM 28? Jeśli HBK byłby sędzią specjalnym to nie mam nic przeciwko. W innym wypadku nie wiem, czy trzecie starcie tej dwójki to dobry pomysł. Ciężko by było czymś zaskoczyć w bookingu, no bo Taker by znowu nie dał się przypiąć po serii pedigree? Z HBK można zbudować dodatkową otoczkę ringową i kila rozwiązań. Albo rozpisać go jako bezstronnego arbitra, albo sędziowałby pod Huntera. Ciekawych rozwiązań by nie zabrakło.

napisane przez marcel w dniu : 15-12-2011

Jeśli już mamy fantazjować można by dorzucić HBK do tej walki. HBK-Taker 3 walka, "nigdy nie mów że to koniec", nawet jeśli to się kupy nie trzyma to przyniosłoby WWE wiele milionów

napisane przez Napoleoni w dniu : 16-12-2011

jak JEricho wroci to móglby jeszcze do nas na HS przyjechać. No cholera zobaczyć go na żywo to byłoby coś. Chcą heela na RAW. Proste turn Ortona i draft na RAW i face turn dla Christiana i SD ma postać nie wiele ustępującą Edge'owi. Tak ja to widzę

napisane przez Jerichoholic_Ninja w dniu : 16-12-2011

Promować postacie na cipo-heeli, mieć pretensje, że nie są prawdziwymi heelami - bezcenne...

napisane przez maly619 w dniu : 16-12-2011

Tak na moje to obecnie szansę na głównego heela RAW ma albo Kane, albo John Cena po heelturnie - jego promocja jest tak duża, że gdyby sturnował, poświęcano by pewnie jego rozterkom pół czasu antenowego.

napisane przez iwulBRAND w dniu : 16-12-2011

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy