Wyniki NXT, Roman Reigns na Raw, WWE2K22 opóźnione

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery z NXT!

Podczas wczorajszego odcinka NXT wyświetlono wideo promujące pojawienie się na Halloween Havoc jakiegoś tajemniczego zawodnika. Wielu fanów uważa, że może chodzić o Eliasa w nowym gimmicku, ale wydaje się, że na rozwiązanie tej zagadki będziemy musieli poczekać do samej gali.

Link do filmu


Swerve Scott obronił tytuł NXT North American w starciu z Santosem Escobarem i już wydawało się, że być może zabierze ze sobą złoto na SmackDown, jednak na arenie pojawił się Carmelo Hayes, który wygrał NXT Breakout Tournament, zainkasował gwarantowany kontrakt na walkę o pas i go zdobył.
[Twitter]http://twitter.com/WWE/status/1448106623654825991?s=20[/Twitter]

Starcie Raquel Gonzalez z Mandy Rose o pas kobiet NXT na Halloween Havoc będzie Spin the Wheel Make The Deal Matchem. Cała zabawa polega na tym, że obie panie zawalczą w gimmick matchu, który wylosują.

Roman Reigns pojawi się na Raw 29 listopada, które odbędzie się w Long Island. Obecność mistrza Universal na czerwonej tygodniówce jest najprawdopodobniej spowodowana chęcią sprzedaży większej liczby biletów, bowiem te nie schodzą ostatnio najlepiej.

Według informacji "Fightful" gra WWE 2K22 miała ukazać się jeszcze w tym roku, ale z racji na serię zwolnień w federacji premiera została przesunięta na marzec, ponieważ projekt w dużym stopniu bazował na zawodnikach, którzy nie pracują już dla Vince'a McMahona.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 13-10-2021 15:42:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy