Słabe zapełnienie trybun na Raw, AEW rzuca wyzwanie WWE, motyw Survivor Series

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Poniedziałkowe Raw może się "poszczycić" najsłabszym zapełnieniem trybun od czasu powrotu w trasę. Show z poziomu hali obejrzało zaledwie 4031 fanów, gdzie średnia w ostatnich miesiącach wynosi prawie 8 tysięcy.WWE ogłosiło, że piątkowe SmackDown potrwa 2,5, a nie 2 godziny, co oznacza, że przez 30 minut będzie transmitowane równolegle z AEW Rampage. Tony Khan nie pozostał jednak dłużny federacji ze Stamford i ogłosił, że na godzinę przed rozpoczęciem Rampage odbędzie się specjalny "Buy-in", czyli coś na zasadzie Kick-offu do gali. Wydarzenie wyemitowane zostanie na kanale YouTube AEW i zapowiedziano na nie starcia Bryana Danielsona i Bobby'ego Fisha.

Zostało oficjalnie potwierdzone, iż tegoroczne Survivor Series ponownie skupi się na rywalizacji Raw ze SmackDown. Podobnie jak na wszystkich PPV spod tego szyldu od 2016, zapewne zobaczymy mnóstwo starć "mistrz kontra mistrz", a także 1-2 tradycyjne walki eliminacyjne pomiędzy reprezentacjami tych dwóch brandów.

Kurt Angle vs. Randy Orton - SmackDown 2006:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 12-10-2021 20:15:00

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Tak serio to kolejne starcia SmackDown vs RAW na Survivor Series już nikogo nie grzeją. Nie ma już takicg zagorzałych fanów, którzy utożsamialiby się, z którymś show ale i podbudowy tych Survivor Series nie powalają. Najłatwiejszy motyw ja kontra Ty, bo ja jestem lepszym mistrzem.


Co do wypełnienia RAW to jakie show taka widownia.

napisane przez NerVus w dniu : 13-10-2021

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy