Wyniki i wydarzenia z ostatnich odcinków NWA Powerrr, kolejne PPV NWA zapowiedziane

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

W niedawno przeprowadzonym dla Busted Open Radio wywiadzie, Billy Corgan wyjawił, że Ric Flair miał wolną rękę w kwestii tego, co chciał powiedzieć podczas swojego promo wygłoszonego na NWA 73.Nick Aldis w All Real Wrestling Podcast wyjawił, że podczas All In PPV nie miał oficjalnie podpisanego kontraktu z NWA, a nawet początkowo odrzucił propozycję Billy'ego Corgana, by taką umowę podpisać. Były już mistrz NWA uważał wówczas, że wystarczająco dobrze zarabia, występując w ringach całego świata. Po jakimś czasie Aldis jednak zdecydował się na podpisanie kontraktu.

Z kolei Melina udzieliła wywiadu dla Hashtag Show, w którym podziękowała fanom za entuzjazm podczas gali NWA EmPowerrr w Chase Park Plaza. Była diva WWE przyznała również, że ten entuzjazm był na tyle niesamowity, że równie dobrze mogła zakończyć karierę na EmPowerrr.

Następnym PPV od NWA będzie Hard Times 2, które odbędzie się w 4 grudnia (sobota). Gala odbędzie się w GPB Studios w Atlancie i będzie emitowana za pośrednictwem FITE.Dalsza część newsa zawiera wyłącznie wyniki i wydarzenia ostatnich dwóch gal NWA Powerrr:

NWA Powerrr 31.08.2021


Cytat:
* Zostało ogłoszone, że Nick Aldis poprosił o tydzień wolnego po NWA 73 i wróci w następny wtorek.

* Nowy NWA World's Heavyweight Champion Trevor Murdoch wygłosił pierwsze promo po swoim wielkim zwycięstwie na NWA 73. Murdoch, pomimo swojej osobistej niechęci do byłego mistrza, okazał szacunek Aldisowi i podkreślił jego rolę w NWA. Dodał też, że ten triumf był dla niego bardzo ważny, ze względu na relacje łączące Trevora z trenującym go Harleyem Race'em.

* Kiera Hogan pokonała Skye Blue przez pinfall.

* Rozpoczął się turniej wyłaniający pretendentów do tytułów NWA World's Tag Team. Nowi mistrzowie drużynowi NWA (La Rebellion) zapowiedzieli bowiem, że zabierają tytuły mistrzowskie do Meksyku, dopóki nie znajdą się dla nich godni przeciwnicy.

* Father James Mitchell ostrzegł NWA National Championa Chrisa Adonisa, że musi być gotowy na Judaisa, nowego pretendenta do tytułu Chrisa.

* El Rudo & Jamie Stanley pokonali Captian Yumę oraz Rusha Freemana w pojedynku turniejowym.

* Kenzie Paige pokonała Chelsea Green przez pinfall.

* W main evencie wieczoru, Tyrus pokonał BLK Jeeza przez pinfall i obronił tytuł NWA World's Television.


NWA Powerrr 07.09.2021


Cytat:
* Do stolika komentatorskiego, w roli colour commentatora, dołączył NWA World's Heavyweight Champion Trevor Murdoch.

* The End (Parrow & Odinson) pokonali Cyona oraz Jordana Clearwatera przez pinfall w ćwierćfinałowym pojedynku turnieju.

* W swoim debiucie na NWA Powerrr, Judais pokonał Jeremiah Plunketta przez pinfall.

* Pogłębia się rywalizacja między byłymi tag team partnerami. Jax Dane ma zamiar wykorzystać swój title shot, wygrany w Champions Series, na pas NWA World's Heavyweight. Crimson nie może wybaczyć Dane'owi decyzji o zaatakowaniu go na NWA 73. W następny wtorek Crimson i Jax Dane zmierzą się jeden na jednego w main evencie NWA Powerrr. Pomimo starań Crimsona, Dane nie postawi swojego title shota na szali.

* Kylie Rae pokonała Tootie Lynn przez submission po tym, jak Lynn odklepała po The Charity Case.

* Saul Rinauro & Matthews Mims pokonali Slice'a Boogie oraz Marshe Rocketta w drugim ćwierćfinałowym pojedynku turniejowym.

* W ostatnim segmencie gali Nick Aldis wygłosił promo, w którym wspominał swój legendarny title run. Aldis pogratulował Murdochowi, ale przypomniał także o obowiązkach, jakie niesie za sobą posiadanie 10 Pounds of Gold. Były mistrz zapewnił także obecnego mistrza, że nie jest to jego ostatnie słowo.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy