Booking w WWE, Bray Wyatt blisko AEW? Przyszłość Kevina Owensa

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Wielu fanów zastanawia się, czy po wzroście zainteresowania AEW za sprawą debiutów CM Punka, Bryana Danielsona i Adama Cole'a, WWE szykuje jakąś odpowiedź w postaci specjalnego bookingu. Według informacji Ringside News, federacja operuje na znacznie szerszą skalę, uwzględniając również to, co dzieje się w innych ważnych wydarzeniach sportowych, takich jak chociażby mecze futbolu amerykańskiego. Mają więc na uwadze wydarzenia z AEW, jednak obserwowany przez nich jest cały rynek, nie tylko bezpośrednia konkurencja.

Ringside News podaje również, że bliski dołączenia do AEW jest Bray Wyatt. Organizacja prowadzi rozmowy z zawodnikiem, którego 90-dniowa klauzula zabraniająca występów w innych promocjach kończy się pod koniec października. Oznacza to, że "The Fiend" może zadebiutować na przykład na Full Gear PPV, planowanym na 13 listopada.

Niewykluczone też, iż AEW zagnie parol na Kevina Owensa. Do sieci wyciekła ostatnio informacja, że kontrakt 37-latka z WWE wygasa już w styczniu przyszłego roku i na tę chwilę nie ma pewności, że pozostanie on u obecnego pracodawcy.

Unforgiven 2005: Shawn Michaels kontra nowa gwiazda PTW - Chris Masters:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 08-09-2021 17:39:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy