Wyniki gali KPW Arena 12 w Gdyni

Tomasz Cherek (Maxi4)
Newsów: 760

W sobotę w Gdyni odbyła się gala KPW Arena 12. Około 400 osób oglądało 5 walk oraz debatę kandydatów na prezesa federacji. Następna gala odbędzie się 6 kwietnia w Gdyni w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu, przy ulicy Olimpijskiej 5/9.

W otwierającym pojedynku Gracjan Korpo pokonał Kamila Aleksandra i awansował do finału turnieju o title shota na pas KPW OldTown.Mira ogłosiła, że jest w ciąży i musi przerwać karierę wrestlerki. Moloch okazał się lepszy od Mateusza Kakareko.

Boski Ostrowski powiedział, że ma za złe Oliwie, że przegrali walkę o pasy Tag Teamowe. Nie rozumie, czemu go uważają za złego, kiedy błąd podczas walki popełnił Oliwa. W samym pojedynku Dawid Oliwa pokonał Ostrowskiego i będzie w przyszłości walczył o title shota na pas KPW z Gracjanem Korpo. Po walce Ostrowski i Oliwa celebrowali razem z publicznością. Po chwili Ostrowski zaatakował przeciwnika.Alisa dzięki pomocy lin wygrała pojedynek kobiet. Jej przeciwniczkami były Bianca oraz Yuu.Podczas debaty Piękny Kawaler, Krystian Malinowski oraz Krzysztof Zasada wyrazili swoją opinię na temat federacji KPW i jej przeszłości. Na zakończenie Piękny Kawaler kopnął Malinowskiego i rozmowa została przerwana. Wkrótce wrestlerzy KPW będą głosować, który z kandydatów zostanie nowym prezesem federacji.W main evencie Ron Corvus pokonał Petera Pannache i pozostał mistrzem KPW. Na zakończenie Corvus dostał możliwość wyboru kolejnego przeciwnika i zdecydował się, że następną walkę stoczy z Robertem Starem. Corvus miał tego dnia urodziny i publiczność zaśpiewała mu piosenkę "Sto lat".Wyniki KPW Arena 19.01.19

Walka Kwalifikacyjna #1
Gracjan Korpo def. Kamil Aleksander

Moloch def. Mateusz Kakareko

Walka Kwalifikacyjna #2
David Oliwa def. Boski Ostrowski

Alisa def. Bianca, Yuu

KPW Championship match
Ron Corvus (c) def. Peter Pannache i obronił pas

Kamil Aleksander

dodane przez Tomasz Cherek (Maxi4) w dniu: 20-01-2019 12:03:28

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy