Lesnar naciskał na walkę z Balorem, ogłoszenia dot. Raw i SD

Giero
Newsów: 2030

Według informacji Wrestling Observer to sam Brock Lesnar poprosił, by wybrano Finna Balora jako zastępcę Brauna Strowmana na Royal Rumble. Co ciekawe, już rok temu "Bestia" miała naciskać na taki pojedynek, ale Vince McMahon nie był jeszcze pewny, czy to odpowiedni czas dla Balora. Prośba WWE Universal Championa ma wynikać z tego, że jego walki z takimi postaciami jak AJ Styles czy Daniel Bryan stały na wysokim poziomie. Lesnar czuł się w nich zdecydowanie lepiej niż w starciach z dobrze zbudowanymi przeciwnikami.

W mediach społecznościowych WWE ogłosiło ważne punkty najbliższych epizodów Raw i SmackDown. Podczas Raw dojdzie do tag team matchu, Natalya i Ronda Rousey zmierzą się z Bayley i Sashą Banks. Z kolei we wtorek, na SmackDown zobaczymy kolejną walkę Andrade z Reyem Mysterio, tym razem w 2 out of 3 Falls Matchu. Ostatnie ich starcie stało na wysokim poziomie, a zwycięzcą był wtedy Andrade. Oprócz tego Vince McMahon będzie pilnował przebiegu konfrontacji słownej AJ'a Stylesa z Danielem Bryanem.

Scott Dawson postanowił jeszcze bardziej podgrzać spekulacje z ostatnich dni. Na Twitterze Sasha Banks pochwaliła The Revival za świetną robotę podczas piątkowego Live Eventu w San Antonio. Dawson w odpowiedzi napisał, "że będą dalej skradać show, niezależnie gdzie wystąpią". Oczywiście można to interpretować głównie jako miejsca kolejnych gal, ale i potencjalną zmianę pracodawców.

Dość niespodziewanie na wspomnianym Live Evencie wystąpił Kurt Angle. Przegrał jednak walkę z Baronem Corbinem.

Ronda Rousey poprowadziła kolejną sesję Q&A na jej YouTube'owym kanale. Tym razem skupiono się głównie na jej nadchodzącej walce z Sashą Banks na Royal Rumble. Rousey w samych pozytywach wypowiadała się o Banks. WWE Raw Women's Champion podkreślała, że uwielbia styl walki Sashy, jak i jej charakter oraz to, że posiada olbrzymią wiedzę o historii wrestlingu.

WWE Top 10: Embarrassing Backstage Encounters

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Co się dziwić, że tak naciskał na tą walkę, skoro jemu takimi cherlakami łatwiej rzucać :P

napisane przez LoboTaker w dniu : 21-01-2019

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy