Wyjaśnia się status CM Punka w AEW? Powrót coraz bardziej wątpliwy

Giero
Newsów: 2005

W piątek pojawiły się najnowsze informacje odnośnie do aktualnych relacji CM Punka z All Elite Wrestling.

Dave Meltzer wskazuje, że na ten moment szanse na powrót Punka do AEW są minimalne.

Osoby z bliską znajomością sytuacji powiedziały, że prowadzą rozmowy z Punkiem na temat wykupienia pozostałych lat jego kontraktu, co mówi, że nie szukają możliwości sprowadzenia go z powrotem. Mówi się, że przeszkodą w tej chwili jest okres zakazu konkurencji. Oczywiście jeśli zakaz konkurencji jest problemem, to chodzi o zainteresowanie przejściem Punka do WWE, ponieważ w innym przypadku nie ma potrzeby stosowania zakazu, nikt poza AEW i WWE nie może zapłacić [Punkowi] zbliżonej kwoty do tej, którą zarabiał - stwierdził Meltzer.

Jednocześnie podkreślił, iż nie wiadomo w ogóle, czy WWE w jakikolwiek sposób kontaktowało się z Punkiem w ostatnich tygodniach.

Dla przypomnienia - CM Punk powrócił do wrestlingu po długiej absencji, wiążąc się z AEW w sierpniu 2021 roku. Początkowo można było mówić o sporym sukcesie, sam Punk dwukrotnie sięgnął po mistrzostwo AEW.

Problemy zaczęły się tworzyć w okolicach All Out. Najpierw Punk pozwolił sobie na pozaskryptowe zaatakowanie Adama Page'a na Dynamite, a "Hangman" jest powszechnie lubiany na zapleczu.

Następnie, już po samym All Out, Punk wygłosił kilka kontrowersyjnych tez podczas konferencji prasowej, które też spowodowały frustrację u członków The Elite. Doszło do bójki między Punkiem i Ace'em Steelem a Young Bucks i Kennym Omegą.

AEW już podjęło decyzję o zwolnieniu Steela, reszta uczestników zamieszania jest nadal zawieszona. Natomiast Punk i tak jest ponownie kontuzjowany, więc jego kolejny powrót miałby miejsce najwcześniej za kilka miesięcy.


Link do filmu

CM Punk

dodane przez Giero w dniu: 21-10-2022 20:52:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy