NXT Halloween Havoc 2022 - podsumowanie gali

Giero
Newsów: 2046

Poniższe newsy zawierają podsumowanie wydarzeń i spoilery z sobotniej gali NXT Halloween Havoc 2022!

Wes Lee po raz pierwszy w karierze sięgnął po NXT North American Championship, jednocześnie to jego pierwszy solowy tytuł mistrzowski. Zwycięsko wyszedł z Ladder Matchu. W walce brali udział też: Carmelo Hayes, Oro Mensah, Nathan Frazer i Von Wagner.

Los chciał, by Apollo Crews i Grayson Waller zmierzyli się w Casket Matchu. W trakcie pojedynku nie zabrakło odwołań do legendarnego Undertakera, a ostatecznie triumfował Crews.

Natomiast Roxanne Perez prawdopodobnie kończy na ten moment rozdział rywalizacji z Corą Jade. Wyszła zwycięsko z Weapons Wild po akcji kończącej w krzesła.

Warto odnotować, iż prawdopodobnie T-Bar wraca do NXT i to w starej postaci: Dominika Dijakovica. Wynika to z wyemitowanej winiety w trakcie show.

Julius Creed wygrał z Damonem Kempem w Ambulance Matchu.

Alba Fyre narobiła problemów Toxic Attactrion w nawiedzonym domu, ale potem w ringu to ostatecznie Mandy Rose obroniła mistrzostwo kobiet.

Natomiast w walce wieczoru Bron Breakker obronił NXT Championship, pokonując zarówno JD McDonagha, jak i Ilję Dragunova w Triple Threat Matchu.

NXT Halloween Havoc 2022 - oficjalny skrót

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy