Wydarzenia z Raw, zaktualizowana karta Survivor Series 2023

Giero
Newsów: 1906

Poniższe newsy zawierają podsumowanie wydarzeń z najnowszego odcinka Monday Night Raw!

Drew McIntyre otworzył show, zgodnie z zapowiedziami. Szkot wyjaśnił motyw zeszłotygodniowego ataku na Jeya Uso. Wypomniał wszystko, co utracił przez Bloodline, gdy Jey był częścią tej grupy, między innymi cofając się do wydarzeń z Clash at the Castle. Wyjaśnił, iż owszem - dołącza do The Judgment Day, ale jest to tylko na jedną noc, czyli Survivor Series. Pojawił się sam Uso i wydawało się, że dojdzie do kolejnego brawlu między teamami. Zareagował jednak Adam Pearce i zagroził obydwóm drużynom stratą przewagi w WarGames z góry, bez nadchodzącej walki. Co więcej - drużyna face'ów musiała zadeklarować tego samego wieczora, kto dołączy do ich składu.Tegan Nox i Natalya wyszły zwycięsko z Fatal Four-Way tag teamu, tym samym wypracowując title shota na pasy tag team kobiet. W pojedynku udział wzięły jeszcze: Ivy Nile & Maxxine Dupri, Candice LeRae & Indi Hartwell i Katana Chance & Kayden Carter.


W samej walce wieczoru triumfowało The Judgment Day i to oni wypracowali przewagę w WarGames Matchu. McIntyre pokonał Uso.
Istotniejsze było jednak ogłoszenie Cody'ego Rhodesa, który zapowiedział... powrót Randy'ego Ortona. Viper dołączy do drużyny face'ów, co przewidywało większość doniesień medialnych.
Dla przypomnienia - Orton pauzował od wiosny zeszłego roku, a sprawa była na tyle poważna, że lekarze sugerowali mu nawet przejście na emeryturę.


Link do filmu


Na przyszłotygodniowe Raw póki co zapowiedziano:

* Undisputed WWE Tag Team Championship #1 Contenders Tag Team Turmoil Match: The New Day vs. Alpha Academy vs. DIY vs. The Creed Brothers vs. Indus Sher vs. Imperium
* Ivar vs. Bronson Reed

Tak wygląda aktualna rozpiska Survivor Series 2023:

* Men's WarGames Match: Cody Rhodes, Jey Uso, Sami Zayn, Seth Rollins & Randy Orton vs. The Judgment Day & Drew McIntyre
Team Judgment Day Has WarGames Advantage
* Women's WarGames Match: Damage CTRL vs. Bianca Belair, Charlotte Flair, Shotzi & Becky Lynch
WarGames Advantage To Be Determined By Fan Vote
* WWE Intercontinental Championship Match: Gunther vs. The Miz
* Women's World Championship Match: Rhea Ripley vs. Zoey Stark
* Carlito vs. Santos Escobar

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy