Wydarzenia z Raw, rywal Omosa na WM, ciekawostka z ery pandemicznej

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery z Raw!

Według informacji "Fightful Select" rywalem Omosa na zbliżającej się WrestleManii będzie Bobby Lashley. Wszystko zależy jednak od tego, czy ten drugi zdąży na czas z rekonwalescencją, bowiem wciąż odczuwa skutki urazu, którego doznał w styczniu na Royal Rumble.

Były sędzia WWE Mike Chioda ujawnił natomiast ciekawą rzecz odnośnie do walk nagrywanych w Performance Center przy pustych trybunach tuż przed wybuchem pandemii. Legendarny arbiter stwierdził, że praca przy nich była koszmarem, ponieważ ciągle robione były cięcia oraz doraźne zmiany, przez co nagranie jednego pojedynku potrafiło trwać nawet kilka godzin.

---

Na Raw Kevin Owens postanowił strollować fanów zgromadzonych na trybunach i wyszedł do ringu przy muzyce Steve'a Austina, ponadto zakładając specjalny "czepek" imitujący łysinę Hall of Famera:

Link do filmu


Tymczasem wygląda na to, że w końcu doczekaliśmy się daty debiutu Veera na Raw. To wielkie wydarzenie ma mieć miejsce 4 kwietnia, na pierwszej czerwonej gali po WrestleManii:

Link do filmu


Seth Rollins nie spoczął w swoich staraniach o miejsce w karcie WrestleManii i tym razem "wynegocjował", że jeśli pokona AJ'a Stylesa, to na "Największej Ze Scen" zajmie jego miejsce jako rywal Edge'a. Rollins jednak starcie to przegrał przed DQ, bo Edge zaatakował Stylesa, więc na razie z walki na WM'ce nici, przynajmniej dopóki nie pojawi się Cody Rhodes ;)

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 22-03-2022 18:36:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy