Steveson na WM 38? Status Gargano, kursy na WM, zapowiedź Raw

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1502

Gable Steveson ma być obecny w programach WWE po WrestleManii 38, ale być może pojawi się już na największej scenie ze wszystkich. Zasugerował to w jednym z tweetów, które szybko skasował.Johnny Gargano ogłosił, że pojawi się na Wrestlecon w Dallas podczas WrestleMania Weekend. Będzie to jego pierwszy występ publiczny, odkąd ostatni raz pojawił się w NXT.


Do WrestleManii 38 niemal dwa tygodnie i znamy obecnie większość z kart na obydwie noce. W zaktualizowanych kursach bukmacherów wśród faworytów walk są między innymi Roman Reigns, Bianca Belair czy Ronda Rousey. Reigns na WrestleManii skonfrontuje się z Brockiem Lesnarem o zunifikowane tytuły mistrzowskie. Natomiast Bianca i Ronda są odpowiednio pretendentkami do Raw i SmackDown Championship (mają je Becky Lynch i Charlotte Flair).

Na dzisiejsze Raw zapowiedziano na razie dwie walki i jeden segment. RK-Bro zawalczą w rewanżu z Alpha Academy, a Finn Balor zmierzy się z Austinem Theorym. Obydwa pojedynki będą w ramach non-title matchu. Ponadto mistrzyni kobiet - Becky Lynch odniesie się do jej ataku z zeszłego tygodnia na Biance Belair.

FULL MATCH - Sasha Banks vs. Nikki Bella: Raw, Aug. 17, 2015

Link do filmu


FULL MATCH - Triple H vs. Randy Orton - WWE Title Match: WrestleMania XXV

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy