Wydarzenia z Raw, oglądalność Rampage i SD, status Omegi, Reigns w programie talk-show

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery z Raw!

Na wczorajszej gali doszło do zmiany w składzie męskiej drużyny Raw na Survivor Series. Rey Mysterio przegrał bowiem z Bobbym Lashleyem, przez co Adam Pearce zadecydował, że byłego mistrza WWE zastąpi Austin Theory.

Nie będzie również niespodzianką, jeśli napiszę, że WWE zatwierdziło dwie kolejne walki champion vs. champion. Mistrz Interkontynentalny Shinsuke Nakamura podejmie mistrza Stanów Zjednoczonych Damiana Priesta, natomiast mistrzowie tag-teamowi Raw RK-Bro zmierzą się z mistrzami tag-teamowymi SD - The Usos.

--

Piątkowe AEW Rampage osiągnęło oglądalność na poziomie 515 tysięcy widzów, z ratingiem 0.2, natomiast SmackDown obejrzało 2.1 miliona fanów i przełożyło się to na rating 0.56.

Kenny Omega wystąpił na Full Gear z kontuzjowanym ramieniem, ale okazuje się, że to niejedyny problem, z jakim zmaga się były już mistrz AEW. Kanadyjczyk cierpi na zawroty głowy i, według informacji Dave'a Meltzera, problem ten doskwiera mu już od trzech lat. Omega w środę ma poddać się szczegółowym badaniom i niewykluczone, że zrobi sobie przerwę od występów w ringu.

WWE ogłosiło, że już jutro Roman Reigns będzie gościem w bardzo popularnym programie talk-show "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". Lider The Bloodline zapewne skupi się na promocji niedzielnego Survivor Series.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 16-11-2021 16:21:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy