Oglądalność Raw, potencjalne awanse do głównego rosteru, wydarzenia z NXT

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery z wczorajszego odcinka NXT!

Poniedziałkowe Raw zanotowało delikatny wzrost oglądalności względem poprzedniego tygodnia. Show obejrzało 1,585 miliona widzów przy ratingu 0,42, natomiast w zeszłym tygodniu było to 1,549 miliona przy ratingu 0,4.

Dwie postacie z NXT mogą wkrótce przenieść się do głównych rosterów. Tym razem jednak nie będą to ringowi performerzy, a sędzia Aja Smith oraz przeprowadzająca wywiady na zapleczu McKenzie Mitchell. Smith przepracowała już dwa ostatnie epizody Raw, natomiast Mitchell na czerwonej gali zadebiutowała w poniedziałek. Wiele wskazuje na to, że obie panie zostaną tam na stałe.

Na wczorajszym NXT do karty WarGames, które odbędzie się 5 grudnia, dodano flagowe starcie tej gali, w którym zmierzą się Toxic Attraction i Dakota Kai z Raquel Gonzalez, Corą Jade oraz Io Shirai. Czwarta członkini drugiej drużyny zapewne zostanie wkrótce ogłoszona.

Podczas segmentu Brona Breakkera padło nawiązanie do słynnego "matematycznego" proma Scotta Steinera. Oczywiście nie jest to przypadkowe, bowiem Breakker jest bratankiem byłego zawodnika WWE, WCW i TNA.Tymczasem Cameron Grimes może sobie darować wizytę u barbera, bo usługę tę wyświadczył mu Duke Hudson:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 17-11-2021 16:10:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy