Wydarzenia z Raw (10.09.2018)

Paweł Trytko (TheVillain)
Newsów: 46

UWAGA! Newpack zawiera otwarte spoilery z ostatniego Raw!

Show otworzyła przemowa Brauna Strowmana, Dolpha Zigglera i Drew McIntyre'a. Panowie stali w ringu otoczonym przez wszystkich heeli z rosteru Raw. Po chwili na arenę przybyli członkowie The Shield, żeby w odwecie za zeszłotygodniowy atak rozprawić się z o wiele liczniejszą ekipą.

Nikki Bella kontynuuje swoją dobrą passę. Po tym jak członkinie Riott Squad przed Raw zdemolowały szatnię sióstr Bella, Nicolle udało się zemścić, wygrywając swój pojedynek z reprezentantką „buntowniczek”.


Triple H pojawił się na arenie, aby odnieść się do swojej walki z The Undertakerem, do której dojdzie już w październiku. COO organizacji wspomniał o sondzie, która dostępna była na stronie internetowej WWE oraz odniósł się do jej wyników, stwierdzając, że przeciwko Undertakerowi każdy jest underdogiem oraz że z każdej ich dotychczasowej walki wychodził odmieniony. Tym razem jednak będzie inaczej.


AoP z Drakiem Maverickiem w narożniku kolejny raz pokonało lokalnych zawodników.


B-Team uległo w walce rewanżowej Zigglerowi i McIntyre'owi, przez co drużyna ta straciła szansę na odzyskanie WWE Raw Tag Team Championship. Nieco później Baron Corbin pod naciskiem Setha Rollinsa i Deana Ambrose'a ogłosił, że dwójka ta zmierzy się z aktualnymi mistrzami w tę niedzielę na Hell in a Cell. Stawką meczu będą tytuły dzierżone przez Dolpha i Drew.


Na arenie pojawił się także Kevin Owens, który próbował wytłumaczyć, dlaczego po opuszczeniu Raw tak szybko powrócił. Zawodnik wyznał, że w ramach umowy z Baronem Corbinem może robić, co mu się podoba. Słowa te były usprawiedliwieniem ataku Kanadyjczyka na Tylera Breeze'a, którego ten dopuścił się moment wcześniej.


Następnie otrzymaliśmy dwie walki tag teamowe – Bobby Roode i Chad Gable pokonali The Ascention, a Ronda Rousey i jej przyjaciółka Natalya poradziły sobie z Mickie James oraz Alexą Bliss. Była mistrzyni UFC doznała jednak kontuzji, która nie wyklucza jej z udziału w niedzielnym Hell in a Cell, ale na pewno utrudni jej walkę. Przypomnijmy, że rywalką aktualnej WWE Raw Women's Champion będzie właśnie Alexa Bliss.


Elias po raz kolejny starł się z legendą WWE. Tym razem naprzeciwko niego stanął Mick Foley. Legenda hardcore'u ogłosił, że będzie sędzią specjalnym walki Roman Reignsa z Braunem Strowmanem o WWE Universal Championship, która odbędzie się już w tę niedzielę. Następnie do ringu wyszedł Finn Balor, który pokonał Eliasa.
Zobaczyliśmy także segment z zaplecza, gdzie trwał trening Bobby'ego Lashleya. Zawodnikowi niespodziewanie towarzyszył jego nowy motywator – Lio Rush z 205 Live!


W międzyczasie wyświetlane były kolejne segmenty, w których Strowman szukał Reignsa. Na koniec odcinka Braun w końcu zdecydował się wyjść do ringu i zawołać do niego swojego najbliższego rywala. Dla olbrzyma nie skończyło się to jednak zbyt dobrze – Raw zakończył stojący jako ostatni na nogach Roman Reigns.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy