SmackDown #1000, Steve Austin o NXT, status i plany Chrisa Jericho, NWO powróci?

Paweł Trytko (TheVillain)
Newsów: 46

Na zapleczu trwają aktualnie rozmowy na temat skryptu SmackDown #1000. Okrągły odcinek tygodniówki miałby zawierać występy członków WWE Hall of Fame – Edge'a, The Undertakera i Bookera T. Ponadto powinniśmy zobaczyć „Triple Main Event”, czyli walki Randy Orton vs Shinsuke Nakamura, Daniel Bryan vs The Miz i Samoa Joe vs AJ Styles.

Steve Austin, spytany o NXT podczas jednego z wywiadów, powiedział, że jego zdaniem za sukcesem rozwojowego brandu WWE stoi jego old-schoolowy styl. Nie chodzi tu oczywiście o styl prezentowany podczas walk, lecz o mniejszy budżet, areny (poza galami z cyklu TakeOver) oraz fajne, proste stroyline'y, które w połączeniu z dostępnością na WWE Network pozwoliły „żółtym” rozwinąć skrzydła.

Prawdopodobnym powodem pojawienia się Chrisa Jericho na gali All In, mimo jego zapewnień o lojalności federacji WWE, jest fakt, że zawodnik mocno pokłócił się z Vince'em McMahonem. Podczas jednej z telefonicznych awantur właściciel World Wrestling Entertainment miał spytać Jericho krótko - „dlaczego”, na co wściekły IWGP Intercontinental Champion odpowiedział, że zrobił to, ponieważ Cody nie podłoży go Fandango na WrestleManii... jeśli plotka ta jest prawdą, to nie należy spodziewać się Jericho w ringu WWE w najbliższym czasie. W zamian za to zawodnik może walczyć w ringach Impact i/lub Ring of Honor.

Za to Hulk Hogan przyznał, że istnieje koncepcja zestawienia ze sobą NWO w składzie Hogan, Nash, Hall oraz... The Shield! Stwierdzenie to padło podczas wywiadu, kiedy dziennikarz spytał o wypowiedź Hulkstera sprzed godzin, w której były wrestler wspomniał, że chciałby takiego pojedynku. Na ten moment ze względu na wiek dawnych członków NWO wydaje się, że ta koncepcja istnieje raczej tylko w ich głowach. W wrestlingu jednak niczego nie można wykluczyć.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy