Wydarzenia z Dynamite, zarobki Owensa, O'Reilly w AEW?

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery z ostatniego odcinka Dynamite!

Galę otworzyło starcie o pas mistrzowski AEW pomiędzy "Hangmanem" Adamem Page'em i Bryanem Danielsonem. Walka zakończyła się remisem po tym, jak upłynął limit czasu na nią przeznaczony, czyli 60 minut. Tytuł nie zmienił więc właściciela.

Link do filmu


MJF natomiast pokonał Dante Martina, zdobywając po raz trzeci w karierze diamentowy pierścień AEW. W przyszłym tygodniu zaś połączy on siły z FTR, a ich rywalami będzie drużyna składająca się z CM Punka, Stinga oraz Darby'ego Allina. Ponadto Malakai Black podejmie Griffa Garrisona, a Adam Cole wręczy prezent Young Bucksom i Bobby'emu Fishowi.

Link do filmu


Kevin Owens podpisał ostatnio nową umowę z WWE i więcej szczegółów na jej temat zdradził ostatnio poczciwy wujek Dave Meltzer z Wrestling Observer Radio. Zdaniem dziennikarza, jest to kontrakt trzyletni, na mocy którego zawodnik zarobi od 2 do 3 milionów dolarów rocznie. Meltzer dodał, że jest to więcej, niż było w stanie (lub chciało) zaoferować AEW.

Wracając jeszcze do prezentu, który ma wręczyć Adam Cole, to jego były kumpel z NXT Kyle O'Reilly chyba zasugerował, że tym podarunkiem może być właśnie jego debiut w AEW ;)

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 16-12-2021 17:27:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy