Matt Hardy o stanie brata, spoilery z NXT

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1393

Jeff Hardy zbyt długo nie czekał na przerwanie ciszy po zwolnieniu z WWE. W poniedziałek pojawił się podczas streamu jego brata - Matta na Twitchu. Co prawda nie odniósł się na razie bezpośrednio do sytuacji, która doprowadziła do rozstania z WWE, ale zapowiedział serię spotkań z fanami.
Matt natomiast uspokajał, że Jeff jest w dobrej kondycji. Przypomniał też, iż gdy Jeff miał problemy z alkoholem w 2019 roku, to rzeczywiście wtedy poszedł na odwyk. Natomiast tym razem nie czuł potrzeby pójścia na terapię.Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego odcinka NXT!

Harland zaliczył ringowy debiut w NXT. Dość szybko sobie poradził z Guru Raajem. Potem po walce kontynuował atak. Wobec agresji Harlanda, sędziowie i oficjele zrobili mu eskortę, wyprowadzając go z areny wraz z Joe Gacym. Po drodze oberwało się jeszcze Brianowi Kendrickowi, którego Harland zrzucił ze schodów.

Link do filmu


W trakcie NXT doszło do konfrontacji Brona Breakkera z Graysonem Wallerem na zapleczu. Zauważono, że w tle pojawił się między innymi Bobby Steveson - brat Gable'a Stevesona. Bobby ma występować w WWE jako Damon Kemp. Na razie szkoli się w Performance Center.

Bron Breakker w walce wieczoru pokonał Rodericka Stronga, ale jego triumfalne chwile nie trwały zbyt długo. Po pojedynku Brona zaatakował NXT Champion - Tommaso Ciampa, co tylko potwierdza, iż w najbliższym czasie powinno dojść do ich rewanżu.

Link do filmu


Za tydzień na NXT:
- Trick Williams vs. Dexter Lumis
- Von Wagner w akcji
- Pete Dunne vs. Tony D'Angelo
- Street Fight: Raquel Gonzalez vs. Dakota Kai

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy