WWE zrezygnowało z walki między Balorem a Lesnarem, Roode vs Roddie

Arkao
Newsów: 1409

Wszystko wskazuje na to, że Hype Bros będzie kolejnym zespołem, który rozpadnie się w najbliższym czasie. Początek końca zespołu mogliśmy oglądać na wczorajszym SmackDown, gdzie Rawley podczas Battle Royal wyeliminował swojego partnera. Obecne plany zakładają, że to Zack Ryder przejdzie heel turn.

Plany na walkę między Brockiem Lesnarem a Finnem Balorem zostały prawdopodobnie całkowicie porzucone. Jak wiadomo, obecny Universal Champion na gali Great Balls of Fire zmierzy się z Samoa Joe, a na SummerSlam z Romanem Reignsem lub Braunem Strowmanem. Bardzo możliwe, że Bestia utraci złoto na największej gali lata i ponownie zniknie na kilka miesięcy. Nie wiadomo za to, jakie federacja ma plany dla Irlandczyka, który nie znalazł miejsca w karcie niedzielnego PPV.

W Pre Show gali Great Balls of Fire dojdzie do walki o pas Cruiserweight. Obecny mistrz - Neville spotka się w ringu z Akirą Tozawą. Finalnie w karcie głównej PPV znalazło się miejsce dla siedmiu walk.

Już dzisiaj wyemitowana zostanie walka o pas mistrzowski NXT między Bobbym Roode'em a Roderickiem Strongiem. Zwycięzca tego starcia nie tylko zapewni sobie miano najważniejszej osoby w złotym brandzie, ale także trafi do walki wieczoru sierpniowego TakeOver: Brooklyn III.

Samoa Joe vs Baron Corbin:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Biorąc pod uwagę, że Balor nie ma kości z Adamantium, a jego waga oscyluje w granicach przeciętnego ucznia szkoły podstawowej z niedoborem apetytu - być może zarząd i kreatywni uznali, że bezpieczniej dla samego zawodnika byłoby nie zestawiać go z Lesnarem. Wystarczy chwila nieuwagi Lesnara i zamiast standardowego german suplex'a Brock przerzuci Balorem cały ring.
Oczywiście poza naśmiewaniem się z piórkowej Finn'a - uważam to za całkiem rozsądne ze zdrowotnego punktu widzenia.

napisane przez IOOT_DZIKO w dniu : 06-07-2017

WWE jakby chciało to by podnieśli masę Balora.

napisane przez awatary w dniu : 06-07-2017


Cytat: awatary

WWE jakby chciało to by podnieśli masę Balora.


Jak :D? Nakarmią go? Przepiszą koks?

[ Dodano: 2017-07-06, 13:57 ]
Moim zdaniem walka Balora z Lesnarem mogłaby wyjść. Typowy booking Dawid vs Goliat, taktyka hit and run. Bez problemu sobie to wyobrażam

napisane przez maly619 w dniu : 06-07-2017


Cytat: maly619

Bez problemu sobie to wyobrażam


Każdy sobie wyobraza. Wiemy jednak jak szklany jest Balor i cało mógłby on z tego pojedynku wyjsc

napisane przez Arkao w dniu : 06-07-2017

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy