Data ujawnienia nowych pasów GFW, wydarzenia i wyniki tapingów z 4 lipca

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Już wcześniej informowaliśmy, że Global Force Wrestling wkrótce zadebiutuje z nowymi pasami. Według słów Dave'a Meltzera wypowiedzianych wczoraj w Wrestling Observer Radio, nowe pasy mistrzowskie zadebiutują podczas tapingów w sierpniu, a dokładniej 17 sierpnia, gdyż wtedy ma mieć miejsce odcinek Impact na żywo.

Poniżej znajdują się już wyłącznie spoilery z wczorajszych tapingów Impact Wrestling.

* Segment w ringu z udziałem grupy LAX. Konnan przedstawił fanom Alberto El Patrona jako nowego członka grupy. Alberto spytał Carlosa, co on wyczynia i odmówił dołączenia do grupy. Konnan przypomniał Alberto o niepowodzeniach w innych federacjach i zasugerował, że wraz z dołączeniem zyska "ochronę". Alberto stwierdził, że woli być samotnikiem i nie potrzebuje niczyjej pomocy. Pochwalił także federację za to, co robi dla wrestlingu. LAX zaatakowało Alberto, a sytuację uratował Lashley, który oddał potem tytuły mistrzowskie Patronowi.

* Naomichi Marufuji zmierzył się z Moose'em w pojedynku z tytułem Grand na szali. Pojedynek zakończył się przedwcześnie, gdy ECIII podczas trzeciej rundy uderzył tytułem mistrzowskim Grand Marufujiego i próbował także zaatakować Moose'a.

* Trevor Lee vs William Weeks. Lee wszedł do pojedynku z ukradzionym pasem X Division. Po walce Sonjay Dutt zaatakował Trevora.

* Laurel Van Ness pokonała Avę Storie. Po pojedynku Grado i Joseph Park wyszli, by porozmawiać z Laurel. Grado miał ze sobą kwiaty i szampana. Grado przedstawił się Laurel i zalecał się do niej, proponując randkę. Zanim jednak Laurel odpowiedziała, wyszedł Kongo Kong i odpędził Grado i Parka.

* Lashley i Alberto El Patron pokonali LAX. Alberto docenił współpracę z Lashleyem jako team. Po walce LAX atakuje Alberto i tym razem Lashley zostawia Patrona na pastwę latynosów.


Prawdopodobnie kolejny odcinek.

* Drago pokonał Sammy'ego Guevarę.

* Sienna pokonała Amber Novę w pojedynku bez tytułu na szali. Po zakończeniu pojedynku Allie zaatakowała Siennę za pomocą Kendo Sticka. Laurel pojawia się, by wspomóc Siennę. Dodatkowo interweniuje Rosemary. Całą sytuację ostudziła Gail Kim i zarządziła pojedynek o tytuł kobiet na kolejny odcinek pomiędzy Sienną a Rosemary w Last Knockout Standing Matchu.

* Garza Jr., Laredo Kid oraz Octagoncito vs Trevor Lee, Idris Abraham oraz Demus 3:16. Wynik nieznany.

* Sydal spinował Low Kiego w Triple Threat Matchu. Po walce Sydal poprosił Bruce'a Pricharda o wyjście na arenę. Bruce oznajmił, że męczą go prośby zawodników odnośnie dawania im kolejnych szans. Na ringu pojawił się Lashley, który stwierdził, że to on jest jedynym prawowitym pretendentem do tytułu mistrza świata. Sydal miał wobec tego stwierdzenia obiekcje, lecz został poczęstowany spearem od Lashleya.

* Trzy osoby wyszły z widowni i zaatakowały Elia Drake'a i Chrisa Adonisa.

* Eddie Edwards vs Moose vs ECIII vs Eli Drake. Drake spinował Eddiego Edwardsa, gdy Moose i ECIII walczyli poza ringiem.

* LAX zaatakowało Dos Carasa i El Hijo del Dos Carasa, czyli ojca i brata Alberto El Patrona. Konnan zagroził zdjęciem maski Dos Carasa. Wtedy na arenie pojawił się Alberto. Konnan chciał zmusić Alberto do dołączenia do LAX, inaczej może nie być taki miły dla rodziny mistrza. Alberto założył koszulkę grupy... i zaatakował LAX, dając do zrozumienia, że nie ma zamiaru dołączać do latynosów. Po tym El Patron podziękował fanom za przybycie i życzył udanego 4 lipca.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy