WWE zastanawia się nad kupnem Dragon Gate, Oglądalność NXT

Arkao
Newsów: 1409

Od kilku miesięcy pojawiają się informacje, że WWE poważnie zastanawia się nad zakupem jakiejś federacji w Japonii. Wcześniej spekulowało się o kobiecym STARDOM oraz Pro Wrestling Noah, ale nic z tego nie wyszło. Kilka dni temu wypłynęły plotki, że tym razem Vince McMahon chciałby włożyć swoje pieniądze w Dragon Gate. Rozmowy mają trwać już od wielu miesięcy, lecz w tym momencie nie wiadomo nic o szczegółach. Federacji zależy na tym, by założyć swój zalążek w tym regionie przed startem NXT Japan.

Oglądalność ostatniego NXT TV spadła o 14 tysięcy widzów w porównaniu z poprzednim tygodniem. Mimo to udało się podnieść rating w grupie komercyjnej z 0.20 na 0.21. Wspomnieć jednak należy o tym, że w tym momencie bardzo dużą oglądalność zaliczył mecz NBA oraz co najważniejsze MLB, który przyciągnął przed ekrany ponad 10 milionów widzów.

Już dzisiaj odbędzie się kolejny epizod SmackDown, na którym ma dojść do dwóch dużych konfrontacji. W pierwszej Brock Lesnar spotka się twarzą w twarz ze swoim rywalem z Crown Jewel, czyli Cainem Velasquezem. W drugiej Hulk Hogan oraz Ric Flair podgrzeją atmosferę przed starciem swoich drużyn w Arabii Saudyjskiej.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy