Finn Balor rozpocznie feud z Adamem Cole'em? Walki na Raw i SmackDown

Arkao
Newsów: 1409

Informowaliśmy już o wydarzeniach z poprzedniego NXT, gdzie doszło do heel turnu Finna Balora. Mimo że stanął on ramię w ramię z Undisputed Erą, na dłużej raczej nie będzie z nimi współpracował. Wiele może wskazywać na to, że po TakeOver: War Games rozpocznie się jego feud z Adamem Cole'em, co oczywiście nie musi oznaczać automatycznego face turnu Irlandczyka. Bardzo możliwe, że do rywalizacji tej zostanie wmieszany jeszcze Tommaso Ciampa lub Johnny Gargano.

WWE poinformowało, że na najbliższym Raw dojdzie do specjalnego Falls Count Anywhere Matchu, gdzie Seth Rollins stoczy walkę z Erickiem Rowanem. Będzie to duże wyzwanie dla Universal Championa przed jego pojedynkiem z Brayem Wyattem na Crown Jewel. Przypomnijmy, że w najbliższy czwartek w Arabii Saudyjskiej w tym samym gimmick matchu Rollins będzie bronił swojego pasa mistrzowskiego.

W przyszłym tygodniu na SmackDown zobaczymy walkę wieczoru, w której Roman Reigns będzie podejmował Barona Corbina. Wcześniej dwójka ta spotka się podczas Crown Jewel, gdzie będą członkami walki między drużynami Hulka Hogana oraz Rica Flaira.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy