WWE zapowiada debiut stajni, Blanchard wkrótce powróci? Termin Draftu, Banks o jej formie

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1053

Przed nami kolejne Monday Night Raw w drodze do SummerSlam. WWE ogłosiło, że zobaczymy dzisiaj debiut nowej stajni. Na razie nie zdradzono jednak tożsamości gwiazd wchodzących w skład wspomnianej grupy. Ponadto dojdzie do powrotu Shane'a McMahona. Zobaczy również konfrontację ringową Apollo Crewsa z MVP. Ich walka wyłoni prawowitego US Championa.

Kolejną gwiazdą, która ma wzmocnić WWE jest Tessa Blanchard. Prowadzi z nią rozmowy Triple H. Ponoć nie ma nacisków ze strony Vince'a McMahona na dopięcie tego transferu. I ciężko powiedzieć, czy po podpisaniu kontraktu trafiłaby najpierw do NXT, czy od razu do głównego rosteru. Ale być może w ciągu kilku tygodni poznamy rezultat tych negocjacji. Sama zawodniczka nadal przebywa w Meksyku.

Według aktualnych planów WWE przeprowadzi Draft wyjątkowo jesienią, w okolicach gali Survivor Series. Kilkukrotnie przekładano termin tego wydarzenia. Jednak na ten moment październik ma być pewną datą.

Sasha Banks udzieliła ostatnio wywiadu dla Gorilla Position. "The Boss" stwierdziła, że nigdy nie czuła się w tak dobrej formie w ringu. Przyznała, że może mieć na to wpływ brak podróży, ale też kilka innych czynników. Może się skupić na wykonywaniu jak najlepszej pracy i po prostu bawić się tym, co robi.

Double champions of the last decade: WWE Playlist

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy