Nowi mistrzowie na Raw, walki na SummerSlam, niespodziewany debiut, Raw Underground

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1054

Newsy zawierają podsumowanie wydarzeń z ostatniego epizodu Monday Night Raw!

Apollo Crews pokonał MVP i tym samym można powiedzieć, że stał się niekwestionowanym mistrzem Stanów Zjednoczonych. Po ich walce szybko jednak ogłoszono rewanżowe starcie, które będzie miało miejsce podczas SummerSlam.

Link do filmu


Link do filmu


Tozawa odebrał pas 24/7 Sheltonowi Benjaminowi i tym samym po raz trzeci zdobył ten tytuł.

Link do filmu


Link do filmu


Inną walką ustaloną na najbliższe PPV jest starcie Dominika Mysterio z Sethem Rollinsem. Dla Dominika będzie to ringowy debiut.

Link do filmu


Okazało się, że powodem powrotu Shane'a McMahona było ogłoszenie tzw. Raw Underground. Co ciekawe - materiały do tego konceptu kręcono właściwie w ostatniej chwili. Wygląda zatem na to, że jest to świeży pomysł kreatywnych. Walki zasadami przypominają nieco te z MMA lub pojedynków na gołe pięści.

Link do filmu


Jeszcze jedną z rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę, jest debiut... Babatunde Aiyegbusiego. Wystąpił pod ringname'em Dabba-Kato. Polak kiedyś zaliczył już występ podczas Greatest Royal Rumble Matchu. Kilkukrotnie zawalczył także na galach Evolve. Nie zdołał jednak zadebiutować jeszcze w NXT.

Tymczasem WWE zapowiadało debiut frakcji. Nowa grupa rzeczywiście pokazała się w trakcie Raw, ale póki co nie poznaliśmy tożsamości któregokolwiek z ich członków. Wyemitowano tylko krótką winietę, z której można wywnioskować, że gimmickami będą nawiązywać do antify.
Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy