WWE 2k23 Even Stronger

WWE wprowadzi dwie gale PPV miesięcznie? lista uczestników The Cruiserweight Classic

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Czy WWE, wraz z podziałem na brandy, planuje wprowadzić dwa comiesięczne PPV, po jednym dla RAW oraz SmackDown? Jeden z fanów strony ProWrestling.net podaje, że Jerry Lawer, którego ów fan spotkał na dorocznym Superman Celebration w Metropolis w stanie Illinois, podał, iż podział na brandy ma przynieść również comiesięczne gale PPV w ilości po jednej dla każdego z dwóch brandów. Wyjątkiem od tej reguły miałyby być tylko gale "wielkiej czwórki", czyli Royal Rumble, WrestleMania, SummerSlam oraz Survivor Series. Co ciekawe, ten sam fan rozmawiał z Lawlerem w trakcie zeszłorocznej edycji tej samej imprezy. Wtedy Lawler podzielił się informacją o przenosinach SmackDown na USA Network i emisji gal niebieskiej tygodniówki na żywo co tydzień. Jak wiadomo, do zmiany stacji już doszło, a koncepcja zmiany formatu nadawania SmackDown na emisję na żywo startuje już 19 lipca.

WWE opublikowało pełną listę 32 uczestników The Cruiserwieght Classic. Program będzie nagrywany w Full Sail University już od 23 czerwca. Nazwiska uczestników znajdują się w spoilerze:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Dzisiejsze RAW odbędzie się w Smoothie King Center w Nowym Orleanie i będzie ostatnim odcinkiem czerwonej tygodniówki przed niedzielną galą Money in the Bank. Podczas gali zobaczymy segment Ambrose Asylum z uczestnictwem, oczywiście, Deana Ambrose'a, Setha Rollinsa oraz Romana Reignsa. Innymi zapowiedzianymi osobami na dzisiejszą galę są John Cena, AJ Styles, Sheamus, Chris Jericho, Alberto del Rio, Kevin Owens, Luke Gallows, Karl Anderson, Stephanie McMahon oraz Shane McMahon.

WWE ogłosiło, iż na Money in the Bank PPV odbędzie się Tag Team Match z udziałem kobiet. Mistrzyni kobiet WWE Charlotte oraz Dana Brooke staną w ringu naprzeciw Natalyi oraz Becky Lynch.

Xtreme Wrestling Alliance ogłosiło, że były zawodnik WWE, Cody Rhodes zmierzy się z występującym na galach NXT Tommaso Ciampą. Gala zawierająca ten pojedynek w karcie odbędzie się 18 września w John Hope Center w Providence w stanie Rhode Island.

WWE zarejestrowało znak towarowy odnośnie nazwy "Legion of Doom". Bardzo możliwy jest fakt, iż nazwa ta została przywrócona dla WWE Hall of Famera Paula Elleringa na potrzeby tag teamu Authors of Pain, któremu Ellering obecnie manageruje w NXT.

Prezydent NWA, Bruce Tharpe był obecny w WWE Performance Center oraz na NXT Takeover: The End w zeszłym tygodniu. Tharpe spotkał się z Triple H'em, a powodem spotkana były prawdopodobnie negocjacje wykupienia przez WWE praw do materiałów Houston Wrestling (federacji, która istniała od lat dwudziestych ubiegłego wieku do roku 1987).


Komentarze

Komentarze z forum (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Dwie gale PPV w ciągu miesiąca i podział na gale SD! i RAW to fatalna informacja i oby się nie sprawdziła. Dawka wrestlingu w ciągu miesiąca wskoczy na taki poziom, że tego nie będzie dało się oglądać. Już nie mówię o zapełnieniu tego przez WWE. Kreatywni tego nie ogarną.
Zaczynają wychodzić najgorsze rzeczy związane z podziałem na brandy.

napisane przez maly619 w dniu : 14-06-2016

Też jestem przeciwko takiemu rozwiązaniu. Nie dość że dojdzie do przesytu wrestlingiem (2 brandy z innymi rosterami oraz 2 odmienne od siebie PPV), to przy małej ilości czasu większości z nas, będzie to po prostu nie do ogarnięcia. Jest jednak pozytyw: fani Attitude Mówi cieszcie się. N!KO z Schoopem będą wypuszczali dwa odcinki miesięcznie ;) Mimo jednak że publicznie przychylam się do grona krytyków tego pomysłu, to osobiście się tą wiadomością nie martwię. I tak znając mnie będę oglądał tylko gale i PPV Smacka (obecność Sashy w rosterze będzie dla mnie zobowiązująca ;) ) . Gale od RAW odpuszczę bo tam zapewne trafi Roman, no i jej tam nie będzie...

napisane przez TakerFanKrk w dniu : 14-06-2016

2 gale PPV w miesiącu ? W końcu jest powód aby skorzystać z tej platformy, która kosztuje tylko 9,99$ miesięcznie. :)

napisane przez Icon w dniu : 14-06-2016


Cytat: Icon

2 gale PPV w miesiącu ? W końcu jest powód aby skorzystać z tej platformy, która kosztuje tylko 9,99$ miesięcznie. :)

Właśnie. Dla nas to może być niby zły pomysł, bo za dużo i nudzi, ale skoro mają Network 24/7 i ludzie płacą stałe 9,99 za wszystko, to czemu nie mają szastać tymi galami na lewo i prawo? Nie powiedziałbym, że to zły ruch.

napisane przez aRo w dniu : 14-06-2016

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy