WWE vs. koronawirus - tapingi SmackDown przeniesione, co z WrestleManią?

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 176

Vince McMahon wziął udział w spotkaniu z Jane Castor, burmistrzem Tampa Bay na Florydzie. Jego uczestnikom zakomunikowano, iż władze miasta w najbliższych dniach "rozważą" odwołanie wszystkich zaplanowanych na najbliższy miesiąc imprez masowych - otwarcie nalega na to również gubernator Florydy, Ron DeSantis. W tej sytuacji wydaje się już niemal pewne, iż zapowiadana na 5 kwietnia WrestleMania 36 nie odbędzie się w zaplanowanym terminie - oficjalnego komunikatu w tej sprawie spodziewać można się w każdej chwili.

Tymczasem WWE oficjalnie poinformowało o zmianie lokalizacji tapingów najbliższego Friday Night SmackDown. Niebieska tygodniówka nie odbędzie się, jak planowano, w Little Caesars Arena w Detroit. Zamiast tego nagrana zostanie, bez udziału publiczności, w WWE Performance Center w Orlando na Florydzie. Przyczyną tej decyzji jest oczywiście grasująca w USA epidemia koronawirusa.

Na gali nie pojawią się raczej Sheamus oraz Kalisto. Zawodnicy przez ostatnich kilka dni przebywali w (odpowiednio) Irlandii oraz Japonii i, z uwagi na wprowadzone ostatnio obostrzenia podróży, prawdopodobnie nie będą w stanie wrócić na czas do Stanów.

Zaniepokojenie chorobą wyraził na Twitterze Braun Strowman. Napisał on: "Tym, co mnie najbardziej poraża w obecnej sytuacji na świecie jest brak szacunku, jaki ludzie mają dla innych. Idąc po lotnisku, widziałem i słyszałem, jak ludzie kaszlą i kichają, nie zasłaniając nawet cholernych ust, nie przejmując się innymi - to niedopuszczalne".

Redakcja Attitude dołącza się do apelu byłego posiadacza WWE Intercontinental Championship - zasłaniajcie usta, kaszląc. I myjcie ręce.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy